AlbKosova Forum


www.VetemSport.TK
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Sport

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Sporti dhe Sportdashësit

Të pasionuarit e futbollit mblidhen këtu për të bërë tifo për skuadrën e zemrës, për tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo për të vënë baste.
00
Asnjë mesazh i ri

Futbolli shqiptar

O sa mirë me qenë shqiptar! Mblidhuni këtu dhe diskutoni mbi ndeshjet e kombëtares shqiptare si edhe për ekipin tuaj të zemrës, Forca Shqipëria!
11Thu Feb 19, 2009 8:54 pm
ar2yy Ju rrefej trukimet ne Ballkan
Asnjë mesazh i ri

Sporti Nderkombëtar

Ngjarjet nga sporti neper Bote,Futboll, NBA, Atletika, Boksi etj
1313Tue Feb 17, 2009 7:30 pm
egzonho Adriano shënoi me dorë?
Asnjë mesazh i ri

Sporte Motorike

Të gjithë tifozët e Formula 1, MOTO GP, Rrally dhe shpejtësisë janë të ftuar të marrin pjesë këtu.
33Tue Feb 17, 2009 6:29 pm
ergys Spanjolli Alonso përfshihet në aksident ajror në Kenia
Asnjë mesazh i ri

Sporte ekstreme dhe te renda

Ju pëlqen parashutizmi? peshëngritja? Këtu do të gjeni hapësirën për diskutuar mbi sportet e rënda dhe ato ekstreme.
00
Sport Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur