AlbKosova Forum


www.VetemSport.TK
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Shiko mesazhet pa përgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit

Info & Lajmerime

 
Asnjë mesazh i ri

Info nga Stafi

Këtu mund te informoheni me lajmërimet nga stafi rreth forumit.
22Thu Feb 19, 2009 1:20 pm
GenttoGolD Partnëret
.Asnjë mesazh i ri

Partnerët

Te nderuar anëtar,këtu do te vendosen linkat e Partnerëve te forumit tone e tuaj www.AlbKosova,TK
11Thu Feb 19, 2009 1:20 pm
GenttoGolD Partnëret
Asnjë mesazh i ri

V.I.P

Këtu mund te informoheni,si dhe te postoni me te rejat për V.I.P
916Sat Feb 28, 2009 8:50 pm
GenttoGolD West Side Family serish kenge Edi Rames
Asnjë mesazh i ri

Kuriozitete

Kuriozitetet me interesante mund ti lexoni,si dhe te postoni këtu.
1416Sat Feb 28, 2009 2:51 pm
GenttoGolD Makina me e lire ne bote, prezantimi ne mars

Pranë njeri – tjetrit

 
Asnjë mesazh i ri

Prezanto veten ne forum

Pasi të regjistroheni, mund të postoni diçka rreth vetes tuaj në forum. (emrin, vendbanimin, profesionin, shkollën që ndiqni, interesat e dëshirat e moshës) Krijoni një temë të re, me emrin tuaj ose pseudonimin si titull.
625Mon Mar 02, 2009 8:16 pm
abbi njoftim
Asnjë mesazh i ri

Përshëndetje dhe urime

Këtu mund të përshëndesni dhe uroni njëri-tjetrin, miq, të afërm, me raste festash apo gëzimesh.
25Mon Mar 09, 2009 11:53 pm
mother of events URIME 16 VJETORIT TE DITELINDJES SE MOTHER OF EVENT { FJOLLA}
Asnjë mesazh i ri

Prezanto Projektet tuaja

Çdo projekt tuaj,qe posa e keni realizuar, keni te drejt qe te prezantoni këtu
23Fri Feb 20, 2009 9:51 pm
GenttoGolD Ejani edhe Ju
.Asnjë mesazh i ri

Reklamo Ueb-faqen tuaj

Këtu keni mundësin qe te reklamoni Ueb-faqen tuaj,por ti respektoni kushtet e reklamimit.
23Fri Feb 20, 2009 9:51 pm
GenttoGolD Ejani edhe Ju
Asnjë mesazh i ri

Grupmoshat e komunitetit

Nëse do të kishit dëshirë të diskutonit me shqiptarë të grupmoshës tuaj, ky është vendi i duhur për të postuar diçka.
14Tue Feb 17, 2009 1:28 am
ergys prane njeri - tjetrit
Asnjë mesazh i ri

Album fotosh

Në këtë forum mund të sillni foto nga natyra dhe bota shqiptare: artistësh, shkrimtarësh, pika turistike, apo foto nga jeta juaj personale
25Wed Mar 25, 2009 11:29 pm
ergys pranvera ne qytetin tim...epo ne nje menyre
Asnjë mesazh i ri

Ndihmoni njeri - tjetrin

Keni një pyetje apo problem, këtu do të merrni një përgjigje ose zgjidhje. Mos nguroni të pyesni e kërkoni ndihmë. Një për të gjithë e të gjithë për një.
11Wed Mar 11, 2009 8:43 am
ergys wind  98

Bisedë & Argetim

 
Asnjë mesazh i ri

Argetim & Zbavitje

Ne ketë forum ju mund te hapni tema,te bëni postime qe ka përmbajte për Argëtim dhe Zbavitje
1125Thu Apr 09, 2009 6:03 pm
mother of events msoni pak ( qysh me nxon femer):p
Asnjë mesazh i ri

Pyetje & Bisedime

Në këtë forum mund të bëni pyetje dhe gjithashtu të bisedoni për gjëra të ndryshme
47Fri Feb 27, 2009 5:37 pm
mother of events mos harro!!!
.Asnjë mesazh i ri

Fjale te Urta

Këtu mund te gjeni,si dhe te postoni fjale te Urta.
47Fri Feb 27, 2009 5:37 pm
mother of events mos harro!!!
Asnjë mesazh i ri

Dashuria

Çdo gjë qe ka te beje me Dashuri ju mund te diskutoni këtu.
69Tue Feb 24, 2009 1:50 am
mother of events Fraza miqësie
Asnjë mesazh i ri

Poezi

Ne ketë forum ju keni te drejt te lexoni,dhe te postoni ndonjë Poezi.
1216Sat Mar 21, 2009 10:22 pm
abbi Për atë!
Asnjë mesazh i ri

Humore ose vica

Ky është mbase forumi më i famshëm. Këtu do të gjeni humor nga çdo krahinë e Shqipërisë, nga çdo seks, racë apo vend i botës. Lexoni e postoni barsoleta shqiptare dhe mos harroni të qeshni :)
2833Fri Feb 27, 2009 5:30 pm
mother of events qeshu pak!!!

Te mësojmë me shume

 
Asnjë mesazh i ri

Matematikë

Në këtë forum mund të gjeni,dhe te postoni çdo gjë që ka të bëj me Matematikë
45Sun Feb 15, 2009 3:50 am
ergys pitagora ky matematicien i madhe grek
Asnjë mesazh i ri

Biologji

Në këtë forum mund të gjeni,dhe te postoni çdo gjë që ka të bëj me Biologji.
22Sun Feb 15, 2009 3:17 am
ergys Gjaku, grupet e gjakut dhe transfuzioni
Asnjë mesazh i ri

Mjekësi

Në këtë forum mund të gjeni,dhe te postoni çdo gjë që ka të bëj me Mjekësi
34Wed Mar 25, 2009 9:27 pm
ergys ndihma e shpejte !!!
Asnjë mesazh i ri

Fizikë & Kimi

Në këtë forum mund të gjeni,dhe te postoni çdo gjë që ka të bëj me Fizikë dhe Kimi
55Sun Feb 15, 2009 4:33 am
ergys ENERGJIA PUNA FUQIA
Asnjë mesazh i ri

Informatikë dhe internet

Këtu mund te njoftoheni me me te rejat nga Informatika dhe Interneti si dhe te postoni me te rejat për Informatike dhe Internet.
1415Sat Feb 28, 2009 3:05 pm
GenttoGolD Bluetooth
Asnjë mesazh i ri

Ekonomi

Në këtë forum mund të gjeni,dhe te postoni çdo gjë që ka të bëj me Ekonimi
11Fri Feb 20, 2009 5:28 pm
mother of events Ç'është ekonomia ?
Asnjë mesazh i ri

Shkenca tjera

Në këtë forum mund të gjeni,dhe te postoni çdo gjë që ka të bëj me Shkenca tjera qe nuk kanë vend te posaçëm me lart
00

Çështja kombëtare

 
Asnjë mesazh i ri

Çështja kombëtare

Shqipëria etnike; ëndrra e vërtetë e shqiptarit të vërtetë. Në këtë forum diskutohet vetëm mbi çështjen tonë kombëtare, rrugët që duhet të ndjekim për realizimin e kësaj ëndrre shekullore.
23Tue Feb 17, 2009 2:14 am
ergys Kosova (1912-1945)
Asnjë mesazh i ri

Historia shqiptare

Diskutoni mbi historinë tonë duke servirur fakte historike që mund ti sillni nga libra historie, shtypi apo nga vetë ata që e jetuan një pjesë të historisë.
33Sat Feb 21, 2009 1:30 pm
GenttoGolD Flamuri Shqiptar
Asnjë mesazh i ri

Personalitete Shqiptare

Këtu do te informoheni me Biografi te personaliteteve shqiptare.
88Sat Feb 28, 2009 2:55 pm
GenttoGolD Alfred Moisiu
Asnjë mesazh i ri

Elita kombëtare

Në këtë forum jeni të lutur të postoni materiale mbi figurat më të spikatura të historisë, letërsisë, artit, shkencës, pra me një fjalë, elitës së kombit shqiptar brenda dhe jashtë kufijve.
11Sun Feb 15, 2009 4:44 am
ergys ismail qemali
Asnjë mesazh i ri

Gjuha shqipe

Albanologjia, historiku i shqipes, studime shkencore që hedhin dritë mbi origjinalitetin e gjuhës sonë. Janë të mirëpritura studimet mbi dialektet e shqipes dhe evoluimin e saj në kohë.
46Thu Feb 19, 2009 4:00 pm
GenttoGolD mesim-letra me e bukur  e dashurisë e shkruar ndonjeherë...

Shtypi dhe politika

 
Asnjë mesazh i ri

Shtypi i ditës

Reagimet tuaja mbi lajmet më të fundit nga trojet shqiptare. Mund të postoni një artikull të caktuar dhe të bëni komentin tuaj mbi çështjen në fjalë. Lini vend për anëtarët e tjerë të shprehin mendimin e tyre për çështjen në fjalë.
22Thu Feb 19, 2009 4:46 pm
GenttoGolD Gazeta & Revista Shqiptare Online
Asnjë mesazh i ri

Problematika shqiptare

Në këtë forum vizitorët tanë shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore që shqetësojnë gjithë shqiptarët, dhe zgjidhjet e mundshme që mund t'u jepen këtyre problemeve.
00
Asnjë mesazh i ri

Aktualitete shoqërore

Në këtë forum mund të diskutoni mbi problemet e mprehta shoqërore që përballet shoqëria shqiptare në përgjithësi dhe qytetet shqiptare në veçanti.
22Thu Feb 19, 2009 6:23 pm
GenttoGolD Korrupsioni, 3 mije leke per te kaluar klasen ne gjimnaz
Asnjë mesazh i ri

Rajoni dhe bota

Në këtë forum mund të diskutoni mbi të rejat më të fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botëror janë me interes.
00
Asnjë mesazh i ri

Votime dhe sondazhe

Nëse keni një pyetje dhe doni të merrni edhe mendimin e vizitorëve tanë, këtu mund ta postoni në formën e një votimi. Mund edhe të votoni në sondazhet e dikujt tjetër. Çdo votë ka vlerë dhe vetëm njëherë mund të votoni !
00

Kultura

 
Asnjë mesazh i ri

Arti shqiptar

Në këtë forum ftojmë artistët shqiptarë në mërgim të publikojnë pjesë nga jeta dhe vepra e tyre pasi do të qe me interes për të gjithë komunitetin tonë virtual shqiptar.
12Fri Feb 20, 2009 10:19 pm
GenttoGolD Kultura Tradicionale ne Shqiperi
Asnjë mesazh i ri

Letërsia shqiptare

Në këtë forum ju jepet mundësia të publikoni krijimtarinë tuaj letrare për një publik shqiptar. Po ashtu, mund të postoni pjesë nga shkrimtarët e poetët shqiptarë e të huaj.
88Sat Feb 28, 2009 2:57 pm
GenttoGolD Sami Frasheri
Asnjë mesazh i ri

Folklori shqiptar

Gojëdhënat, legjendat, këngët popullore, bejtet, këngët për heronjtë janë pasuri kombëtare që shqiptarët duhet ti trashëgojnë nga brezi në brez. Jepni kontributin tuaj të çmuar në këtë drejtim duke sjellë folklorin e krahinës tuaj.
00
Asnjë mesazh i ri

Kinematografia dhe televizioni

Këtu mund të lini përshtypjet tuaja mbi filmat që pëlqeni më shumë, qofshin këta filma shqiptarë apo të huaj. Gjithashtu mund të postoni skupe dhe të reja mbi artistët dhe yjet e Hollywood-it.
22Sun Mar 15, 2009 1:29 pm
ergys big brother 24 or online
Asnjë mesazh i ri

Tema shoqërore

Në këtë forum trajtohen tema universale mbi problemet që hasin të gjitha shoqëritë e botes, si psh aborti, racizmi, diskriminimi, lufta, paqja etj..
00

Shkencë & Teknologji

 
Asnjë mesazh i ri

Shkenca dhe Jeta

Studime shkencore dhe të rejat më të fundit të shkencës.
00
Asnjë mesazh i ri

Filozofi-Psikologji-Sociologji

Gjithçka qe ka te beje me misterin me emrin "Njeri" . Ndajini mendimet tuaja me ne pasi te gjithë kemi pyetje dhe po kërkojmë përgjigje
11Sun Mar 01, 2009 8:46 pm
mother of events Mendime filozofike
Asnjë mesazh i ri

Teknologji

Ketu mund te gjeni,si dhe te postoni me te rejat nga Teknologjia.
00

Gjuhët ndërkombëtare

 
Asnjë mesazh i ri

Gjuha Angleze

Këtu mund te postoni,lexoni,te pyesni për çdo gjë qe ka te beje me gjuhe Angleze
22Thu Feb 26, 2009 9:47 pm
mother of events present simple
Asnjë mesazh i ri

Gjuhë Gjermane

Këtu mund te postoni,lexoni,te pyesni për çdo gjë qe ka te beje me gjuhe Gjermane
11Fri Feb 13, 2009 11:33 pm
GenttoGolD Rrefim i shkurte nga Gjuha Gjermane
Asnjë mesazh i ri

Gjuhë Franceze

Këtu mund te postoni,lexoni,te pyesni për çdo gjë qe ka te beje me gjuhe Franceze
11Fri Feb 13, 2009 11:34 pm
GenttoGolD Rrefim i shkurte nga Gjuha Franceze
Asnjë mesazh i ri

Gjuhë te tjera

Këtu mund te postoni,lexoni,te pyesni për çdo gjë qe ka te beje me gjuhe te tjera ndërkombëtare
00

Movies & Muzikë

 
Asnjë mesazh i ri

Filma Shqip

Në këtë forum mund të shikoni filma shqip online,si dhe te shkarkoni.
11Sat Feb 28, 2009 2:58 pm
ergys Link ku munde te shkarkoni filma shqip
Asnjë mesazh i ri

Filma te huaj

Në këtë forum mund të shikoni filma te huaj online,si dhe te shkarkoni.
44Mon Feb 23, 2009 11:43 pm
GenttoGolD Confessions of a Shopaholic (2009)
Asnjë mesazh i ri

Muzikë Shqip

Këtu anëtar te nderuar keni mundësin te gjeni,te postoni,si dhe te bëni kërkesë për Muzikë Shqip.
44Sat Feb 28, 2009 3:27 pm
ergys Link per te shkarkuar kenge shqip
.Asnjë mesazh i ri

Hite 2009

Këtu anëtar te nderuar keni mundësin te gjeni,te postoni,si dhe te bëni kërkesë për Muzikë Shqip 2009.
00
Asnjë mesazh i ri

Muzikë e huaj

Këtu anëtar te nderuar keni mundësin te gjeni,te postoni,si dhe te bëni kërkesë për Muzikë te huaj.
2626Fri Feb 20, 2009 1:32 am
ergys Muzike te huaj  per shkarkim
.Asnjë mesazh i ri

Hite 2009

Këtu anëtar te nderuar keni mundësin te gjeni,te postoni,si dhe te bëni kërkesë për Muzikë te huaj.
2424Wed Feb 18, 2009 9:12 pm
GenttoGolD Franz Ferdinand - Ulysses
Asnjë mesazh i ri

Video Klipe Shqip

Këtu mund te gjeni dhe postoni Video Klipe Shqip.
77Sat Feb 21, 2009 1:34 pm
GenttoGolD Big Mama - E ku rafsha mos u vrafsha
Asnjë mesazh i ri

Video Klipe te huaj

Këtu mund ti gjeni dhe postoni Video Klipe te huaj.
11Sun Mar 01, 2009 3:47 pm
ar2yy Dido - Don't believe in love
Asnjë mesazh i ri

Tekste këngesh

Këtu keni mundësin te gjeni si dhe te postoni tekste këngësh shqip.
2021Sun Mar 15, 2009 1:40 pm
ergys NOIZY feat MALI G >>> kadale kadale
Asnjë mesazh i ri

Video te ndryshme

Këtu keni mundësin te gjeni,si dhe te postoni video te ndryshme e qe nuk e ka për qellim ofendim për ndonjë kënd...
55Thu Feb 19, 2009 11:16 pm
GenttoGolD Kamera e Fshehte - Masazh

Shkarkime

 
Asnjë mesazh i ri

Wallpaper,Icon,Theme dhe Screensaver

Këtu mund te shkarkoni dhe postoni Wallpaper,Icona,Theme dhe Screensavers.
2525Sat Feb 28, 2009 5:55 pm
GenttoGolD Amora icons

Softwere

 
Asnjë mesazh i ri

Windows

Gjithçka rreth Windows-it këtu.
67Thu Mar 05, 2009 10:07 pm
ergys Kur e dhezim PC na dalin disa programe e si mi hek ne ato mos me dal hiq
Asnjë mesazh i ri

Driver(s)

Këtu anëtar te nderuar,keni mundësin te gjeni,postoni dhe te kërkoni Driver(s) te ndryshëm për çdo gjë qe keni nevoje ju.
00
Asnjë mesazh i ri

Crack & Serial

Këtu mund te gjeni dhe te postoni çdo gjë qe ka te beje me Crack dhe Serial-e te ndryshme për programe kompjuterike.
45Sat Mar 07, 2009 11:20 am
ergys Serial per Microsoft Office 2007

Sport

 
Asnjë mesazh i ri

Sporti dhe Sportdashësit

Të pasionuarit e futbollit mblidhen këtu për të bërë tifo për skuadrën e zemrës, për tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo për të vënë baste.
00
Asnjë mesazh i ri

Futbolli shqiptar

O sa mirë me qenë shqiptar! Mblidhuni këtu dhe diskutoni mbi ndeshjet e kombëtares shqiptare si edhe për ekipin tuaj të zemrës, Forca Shqipëria!
11Thu Feb 19, 2009 8:54 pm
ar2yy Ju rrefej trukimet ne Ballkan
Asnjë mesazh i ri

Sporti Nderkombëtar

Ngjarjet nga sporti neper Bote,Futboll, NBA, Atletika, Boksi etj
1313Tue Feb 17, 2009 7:30 pm
egzonho Adriano shënoi me dorë?
Asnjë mesazh i ri

Sporte Motorike

Të gjithë tifozët e Formula 1, MOTO GP, Rrally dhe shpejtësisë janë të ftuar të marrin pjesë këtu.
33Tue Feb 17, 2009 6:29 pm
ergys Spanjolli Alonso përfshihet në aksident ajror në Kenia
Asnjë mesazh i ri

Sporte ekstreme dhe te renda

Ju pëlqen parashutizmi? peshëngritja? Këtu do të gjeni hapësirën për diskutuar mbi sportet e rënda dhe ato ekstreme.
00

albKosova.TK

 
Asnjë mesazh i ri

AlbKosova.TK - Ankesë,komente,sugjerime...

Ne ketë forum ju keni te drejt te bëni,ankesë,komente,sugjerime...rreth forumit.
11Sun Feb 15, 2009 5:00 am
ergys albkosova.tk

Shporta e forumit

 
Asnjë mesazh i ri

Shporta

Këtu eshte shporta e forumit,per te derguar ketu Tema te vjetra,e te mbyllura.
00
AlbKosova Forum Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 422 artikuj
Forumi ka 12 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri high86
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 32 më Sat Jul 27, 2013 12:52 pm

Anëtarët të regjistruar Asnjë
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda : [ Administrator ][ Moderator ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur