AlbKosova Forum


www.VetemSport.TK
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Pranë njeri – tjetrit

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Prezanto veten ne forum

Pasi të regjistroheni, mund të postoni diçka rreth vetes tuaj në forum. (emrin, vendbanimin, profesionin, shkollën që ndiqni, interesat e dëshirat e moshës) Krijoni një temë të re, me emrin tuaj ose pseudonimin si titull.
625Mon Mar 02, 2009 8:16 pm
abbi njoftim
Asnjë mesazh i ri

Përshëndetje dhe urime

Këtu mund të përshëndesni dhe uroni njëri-tjetrin, miq, të afërm, me raste festash apo gëzimesh.
25Mon Mar 09, 2009 11:53 pm
mother of events URIME 16 VJETORIT TE DITELINDJES SE MOTHER OF EVENT { FJOLLA}
Asnjë mesazh i ri

Prezanto Projektet tuaja

Çdo projekt tuaj,qe posa e keni realizuar, keni te drejt qe te prezantoni këtu
23Fri Feb 20, 2009 9:51 pm
GenttoGolD Ejani edhe Ju
.Asnjë mesazh i ri

Reklamo Ueb-faqen tuaj

Këtu keni mundësin qe te reklamoni Ueb-faqen tuaj,por ti respektoni kushtet e reklamimit.
23Fri Feb 20, 2009 9:51 pm
GenttoGolD Ejani edhe Ju
Asnjë mesazh i ri

Grupmoshat e komunitetit

Nëse do të kishit dëshirë të diskutonit me shqiptarë të grupmoshës tuaj, ky është vendi i duhur për të postuar diçka.
14Tue Feb 17, 2009 1:28 am
ergys prane njeri - tjetrit
Asnjë mesazh i ri

Album fotosh

Në këtë forum mund të sillni foto nga natyra dhe bota shqiptare: artistësh, shkrimtarësh, pika turistike, apo foto nga jeta juaj personale
25Wed Mar 25, 2009 11:29 pm
ergys pranvera ne qytetin tim...epo ne nje menyre
Asnjë mesazh i ri

Ndihmoni njeri - tjetrin

Keni një pyetje apo problem, këtu do të merrni një përgjigje ose zgjidhje. Mos nguroni të pyesni e kërkoni ndihmë. Një për të gjithë e të gjithë për një.
11Wed Mar 11, 2009 8:43 am
ergys wind  98
Pranë njeri – tjetrit Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur