AlbKosova Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AlbKosova Forum

www.VetemSport.TK
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 wind 98

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ergys
Admin
ergys


Numri i postimeve : 91
Join date : 11/02/2009
Age : 32
Location : ne zemren e fjolles

wind  98 Empty
MesazhTitulli: wind 98   wind  98 EmptyWed Mar 11, 2009 8:43 am

hej anetar doja te dija kush nga ju me ndihmon me ndonje link ku te shkarkoj windows 98 .
kam pasur vista , xp service pack 2 per momentin kam service pack 3 POR WIND 98 E KAM FIKSIM FARE sepse ka qene wind i pare qe kam perdorur.
PS A MUNDET TE ME NDIHMOJ NDONJERI PREJ JUSH?
xp service pack 2 >>> xp klasike qe kane pjesa me e madhe e perdorusit
vista>>> perfekte ne dizanje, ngjyre dhe shume rezistente ndaj viruseve trojaneve spameve worm etj
JO ME KOT E KA EMRIN VISTA
V > virus
I> intruders
S>spam
T>trojan
A>adware

WIND 98 THJESHTE BABA I TYRE Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://albkosova.tk/
 
wind 98
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbKosova Forum :: Pranë njeri – tjetrit :: Ndihmoni njeri - tjetrin-
Kërce tek: