AlbKosova Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AlbKosova Forum

www.VetemSport.TK
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 URIME 16 VJETORIT TE DITELINDJES SE MOTHER OF EVENT { FJOLLA}

Shko poshtë 
3 posters
AutoriMesazh
ergys
Admin
ergys


Numri i postimeve : 91
Join date : 11/02/2009
Age : 32
Location : ne zemren e fjolles

URIME 16 VJETORIT TE DITELINDJES SE MOTHER OF EVENT { FJOLLA} Empty
MesazhTitulli: URIME 16 VJETORIT TE DITELINDJES SE MOTHER OF EVENT { FJOLLA}   URIME 16 VJETORIT TE DITELINDJES SE MOTHER OF EVENT { FJOLLA} EmptySat Mar 07, 2009 1:58 am

Desha ti uroj anetares sone dhe shoqes sime ME TE MIRE GEZUAR 16 VJETORIN E DITELINDJES
Uroj te behesh edhe 100 te tjera e pac fat , lumturi , mbaresi, sukses , e c ka te doje ty e bardha zemer.
HAPPY BIRTHDAY FJOLLA!!!!!!!!!!!!!!!!
cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://albkosova.tk/
GenttoGolD
Admin
GenttoGolD


Numri i postimeve : 237
Join date : 10/02/2009
Location : Kosovë/Drenas

URIME 16 VJETORIT TE DITELINDJES SE MOTHER OF EVENT { FJOLLA} Empty
MesazhTitulli: Re: URIME 16 VJETORIT TE DITELINDJES SE MOTHER OF EVENT { FJOLLA}   URIME 16 VJETORIT TE DITELINDJES SE MOTHER OF EVENT { FJOLLA} EmptySat Mar 07, 2009 1:27 pm

Urime,Urime Fjolla ishalla i benë 100 vjet me fat,e lumturi ne jete.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
mother of events
Admin
mother of events


Numri i postimeve : 29
Join date : 14/02/2009
Age : 29
Location : n'mars

URIME 16 VJETORIT TE DITELINDJES SE MOTHER OF EVENT { FJOLLA} Empty
MesazhTitulli: Re: URIME 16 VJETORIT TE DITELINDJES SE MOTHER OF EVENT { FJOLLA}   URIME 16 VJETORIT TE DITELINDJES SE MOTHER OF EVENT { FJOLLA} EmptyMon Mar 09, 2009 11:53 pm

Embarassed o shum falemiderit nga te dyt...flm ergys....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

URIME 16 VJETORIT TE DITELINDJES SE MOTHER OF EVENT { FJOLLA} Empty
MesazhTitulli: Re: URIME 16 VJETORIT TE DITELINDJES SE MOTHER OF EVENT { FJOLLA}   URIME 16 VJETORIT TE DITELINDJES SE MOTHER OF EVENT { FJOLLA} Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
URIME 16 VJETORIT TE DITELINDJES SE MOTHER OF EVENT { FJOLLA}
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» URIME 1 VJETORI I PAVARSISE SE KOSOVES

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbKosova Forum :: Pranë njeri – tjetrit :: Përshëndetje dhe urime-
Kërce tek: