AlbKosova Forum


www.VetemSport.TK
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Çështja kombëtare

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Çështja kombëtare

Shqipëria etnike; ëndrra e vërtetë e shqiptarit të vërtetë. Në këtë forum diskutohet vetëm mbi çështjen tonë kombëtare, rrugët që duhet të ndjekim për realizimin e kësaj ëndrre shekullore.
23Tue Feb 17, 2009 2:14 am
ergys Kosova (1912-1945)
Asnjë mesazh i ri

Historia shqiptare

Diskutoni mbi historinë tonë duke servirur fakte historike që mund ti sillni nga libra historie, shtypi apo nga vetë ata që e jetuan një pjesë të historisë.
33Sat Feb 21, 2009 1:30 pm
GenttoGolD Flamuri Shqiptar
Asnjë mesazh i ri

Personalitete Shqiptare

Këtu do te informoheni me Biografi te personaliteteve shqiptare.
88Sat Feb 28, 2009 2:55 pm
GenttoGolD Alfred Moisiu
Asnjë mesazh i ri

Elita kombëtare

Në këtë forum jeni të lutur të postoni materiale mbi figurat më të spikatura të historisë, letërsisë, artit, shkencës, pra me një fjalë, elitës së kombit shqiptar brenda dhe jashtë kufijve.
11Sun Feb 15, 2009 4:44 am
ergys ismail qemali
Asnjë mesazh i ri

Gjuha shqipe

Albanologjia, historiku i shqipes, studime shkencore që hedhin dritë mbi origjinalitetin e gjuhës sonë. Janë të mirëpritura studimet mbi dialektet e shqipes dhe evoluimin e saj në kohë.
46Thu Feb 19, 2009 4:00 pm
GenttoGolD mesim-letra me e bukur  e dashurisë e shkruar ndonjeherë...
Çështja kombëtare Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur