AlbKosova Forum


www.VetemSport.TK
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Te mësojmë me shume

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Matematikë

Në këtë forum mund të gjeni,dhe te postoni çdo gjë që ka të bëj me Matematikë
45Sun Feb 15, 2009 3:50 am
ergys pitagora ky matematicien i madhe grek
Asnjë mesazh i ri

Biologji

Në këtë forum mund të gjeni,dhe te postoni çdo gjë që ka të bëj me Biologji.
22Sun Feb 15, 2009 3:17 am
ergys Gjaku, grupet e gjakut dhe transfuzioni
Asnjë mesazh i ri

Mjekësi

Në këtë forum mund të gjeni,dhe te postoni çdo gjë që ka të bëj me Mjekësi
34Wed Mar 25, 2009 9:27 pm
ergys ndihma e shpejte !!!
Asnjë mesazh i ri

Fizikë & Kimi

Në këtë forum mund të gjeni,dhe te postoni çdo gjë që ka të bëj me Fizikë dhe Kimi
55Sun Feb 15, 2009 4:33 am
ergys ENERGJIA PUNA FUQIA
Asnjë mesazh i ri

Informatikë dhe internet

Këtu mund te njoftoheni me me te rejat nga Informatika dhe Interneti si dhe te postoni me te rejat për Informatike dhe Internet.
1415Sat Feb 28, 2009 3:05 pm
GenttoGolD Bluetooth
Asnjë mesazh i ri

Ekonomi

Në këtë forum mund të gjeni,dhe te postoni çdo gjë që ka të bëj me Ekonimi
11Fri Feb 20, 2009 5:28 pm
mother of events Ç'është ekonomia ?
Asnjë mesazh i ri

Shkenca tjera

Në këtë forum mund të gjeni,dhe te postoni çdo gjë që ka të bëj me Shkenca tjera qe nuk kanë vend te posaçëm me lart
00
Te mësojmë me shume Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur