AlbKosova Forum


www.VetemSport.TK
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Kultura

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Arti shqiptar

Në këtë forum ftojmë artistët shqiptarë në mërgim të publikojnë pjesë nga jeta dhe vepra e tyre pasi do të qe me interes për të gjithë komunitetin tonë virtual shqiptar.
12Fri Feb 20, 2009 10:19 pm
GenttoGolD Kultura Tradicionale ne Shqiperi
Asnjë mesazh i ri

Letërsia shqiptare

Në këtë forum ju jepet mundësia të publikoni krijimtarinë tuaj letrare për një publik shqiptar. Po ashtu, mund të postoni pjesë nga shkrimtarët e poetët shqiptarë e të huaj.
88Sat Feb 28, 2009 2:57 pm
GenttoGolD Sami Frasheri
Asnjë mesazh i ri

Folklori shqiptar

Gojëdhënat, legjendat, këngët popullore, bejtet, këngët për heronjtë janë pasuri kombëtare që shqiptarët duhet ti trashëgojnë nga brezi në brez. Jepni kontributin tuaj të çmuar në këtë drejtim duke sjellë folklorin e krahinës tuaj.
00
Asnjë mesazh i ri

Kinematografia dhe televizioni

Këtu mund të lini përshtypjet tuaja mbi filmat që pëlqeni më shumë, qofshin këta filma shqiptarë apo të huaj. Gjithashtu mund të postoni skupe dhe të reja mbi artistët dhe yjet e Hollywood-it.
22Sun Mar 15, 2009 1:29 pm
ergys big brother 24 or online
Asnjë mesazh i ri

Tema shoqërore

Në këtë forum trajtohen tema universale mbi problemet që hasin të gjitha shoqëritë e botes, si psh aborti, racizmi, diskriminimi, lufta, paqja etj..
00
Kultura Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur