AlbKosova Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AlbKosova Forum

www.VetemSport.TK
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Kërkesë për kënge shqip !!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
GenttoGolD
Admin
GenttoGolD

Numri i postimeve : 237
Join date : 10/02/2009
Location : Kosovë/Drenas

Kërkesë për kënge shqip !! Empty
MesazhTitulli: Kërkesë për kënge shqip !!   Kërkesë për kënge shqip !! EmptySat Feb 14, 2009 2:57 am

• Këtu anëtar te nderuar,mund te bëni kërkese për ndonjë Kënge shqip,dhe do mundohemi te ju ndihmojmë se bashku me anëtaret tjerë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kërkesë për kënge shqip !!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbKosova Forum :: Movies & Muzikë :: Muzikë Shqip-
Kërce tek: