AlbKosova Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AlbKosova Forum

www.VetemSport.TK
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Kur e dhezim PC na dalin disa programe e si mi hek ne ato mos me dal hiq

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
ar2yy
vip
ar2yy


Numri i postimeve : 55
Join date : 13/02/2009
Location : Kosovë/Drenas

Kur e dhezim PC na dalin disa programe e si mi hek ne ato mos me dal hiq Empty
MesazhTitulli: Kur e dhezim PC na dalin disa programe e si mi hek ne ato mos me dal hiq   Kur e dhezim PC na dalin disa programe e si mi hek ne ato mos me dal hiq EmptyFri Feb 13, 2009 11:38 pm

Kur e dhezim pc na dalin disa programe qe duhet mi prit e si me i hek ne ato .. shkojm kshtu :
Start / Run / Msconfig / Startup dhe aty tikat ja hek kujna don ty edhe OK te del a me bo res a jo ju ndesh e boni restart ndesh jo deshira juaj...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.AlbKosova.TK
ergys
Admin
ergys


Numri i postimeve : 91
Join date : 11/02/2009
Age : 32
Location : ne zemren e fjolles

Kur e dhezim PC na dalin disa programe e si mi hek ne ato mos me dal hiq Empty
MesazhTitulli: Re: Kur e dhezim PC na dalin disa programe e si mi hek ne ato mos me dal hiq   Kur e dhezim PC na dalin disa programe e si mi hek ne ato mos me dal hiq EmptyThu Mar 05, 2009 10:07 pm

Shume thanks njeri
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://albkosova.tk/
 
Kur e dhezim PC na dalin disa programe e si mi hek ne ato mos me dal hiq
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» disa arsye per të qeshur:)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbKosova Forum :: Softwere :: Windows-
Kërce tek: