AlbKosova Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AlbKosova Forum

www.VetemSport.TK
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Për atë!

Shko poshtë 
3 posters
AutoriMesazh
mother of events
Admin
mother of events


Numri i postimeve : 29
Join date : 14/02/2009
Age : 29
Location : n'mars

Për atë! Empty
MesazhTitulli: Për atë!   Për atë! EmptyTue Mar 17, 2009 7:29 pm

Kushtuar dikujt që më është bërë pjesë e jetës

Kur nuk me shkruajte më
U bllokove e më lë
U ndjeva shumë e trishtuar
Si pa drog një I droguar
Mu bëre pjesë në jetë
Të desha më të vërtet
Nuk po di si ta marr veten
Nuk mundem me ta shtyj të vërtetën
Dua të të them sa shumë të dua
Përse ma bërë..përsë mua?
Prita shumë që të më shkruash
Me fal nese të bëra të vuash
Tani falje të kerkoj
Dhe të më falesh shpresoj
Të premtojë se nuk bej më marrezi
Do mbaj goten më terezi
Nuk do derdh më ujin mbi ty
Sepse pa tastier në forum nuk mund te hy
Me fal o e dashur dhe flm që po punon
Tani me kujdes do e prek secilin buton

(p.s. kushtuar tastieres sime e cila mu bllokua per dy ditë deri sa u tha uji qe kisha derdhur mbi te …)


BY:MOTHER OF EVENTS


Edituar për herë të fundit nga mother of events në Wed Mar 18, 2009 12:33 am, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ergys
Admin
ergys


Numri i postimeve : 91
Join date : 11/02/2009
Age : 32
Location : ne zemren e fjolles

Për atë! Empty
MesazhTitulli: Re: Për atë!   Për atë! EmptyTue Mar 17, 2009 11:35 pm

AHUAHUAHUAHAUAHUAHUAHAUHAUHAUHAUAHUAHUAHAUHAUHAUHAUAHUAHUAHAUHAUHAUAHUA

PS [b][/b] O BO BO
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://albkosova.tk/
abbi
Numri i postimeve : 3
Join date : 20/02/2009
Age : 31
Location : n'zemer te fjolla

Për atë! Empty
MesazhTitulli: Re: Për atë!   Për atë! EmptySat Mar 21, 2009 10:22 pm

1shi je njeri I love you
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Për atë! Empty
MesazhTitulli: Re: Për atë!   Për atë! Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Për atë!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbKosova Forum :: Bisedë & Argetim :: Poezi-
Kërce tek: