AlbKosova Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AlbKosova Forum

www.VetemSport.TK
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Confessions of a Shopaholic (2009)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
GenttoGolD
Admin
GenttoGolD


Numri i postimeve : 237
Join date : 10/02/2009
Location : Kosovë/Drenas

Confessions of a Shopaholic (2009) Empty
MesazhTitulli: Confessions of a Shopaholic (2009)   Confessions of a Shopaholic (2009) EmptyMon Feb 23, 2009 11:43 pm

Confessions of a Shopaholic (2009)

Një vajzë e re jeton në luftë në mes të bankave dhe të kufizojnë tundimeve të qytetit. Kështu në një profesion është një gazetar i edicionit financiare, bujarisht shpërndarjen e këshillave të saktë të menaxhimit të kapitalit personale.

Confessions of a Shopaholic (2009) TXU1fNoMxQ

Shkarko Filmin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Confessions of a Shopaholic (2009)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» BMW Wallpapers 2009
» Tenchu 4 (2009) PSP
» T.A.C.T.I.C.A.L / Tactical (2009)
» Thick As Thieves (2009)
» Metallica - Chicago Magnetic (2009)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbKosova Forum :: Movies & Muzikë :: Filma te huaj-
Kërce tek: