AlbKosova Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AlbKosova Forum

www.VetemSport.TK
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Dafina Zeqiri: Me klipin e fundit, kam goditur

Shko poshtë 
3 posters
AutoriMesazh
ar2yy
vip
ar2yy


Numri i postimeve : 55
Join date : 13/02/2009
Location : Kosovë/Drenas

Dafina Zeqiri: Me klipin e fundit, kam goditur Empty
MesazhTitulli: Dafina Zeqiri: Me klipin e fundit, kam goditur   Dafina Zeqiri: Me klipin e fundit, kam goditur EmptyThu Feb 19, 2009 8:52 pm

Këngëtarja që kohët e fundit po i ngjitet lart e më lart suksesit, Dafina Zeqiri, ka thënë se arsyeja e real izimit të një bashkëpunimi të radhës ka qenë si pasojë e suksesit që pati kënga “La Vida Loca” në bashkëpunim me Bleron. Dafina së fundmi ka realizuar një tjetër këngë dhe klip, të titulluar “Shum nalt” ku ka bashkëpunuar me Capital-T dhe 2po2, ndërsa shpjegon se suksesi i madh që pati kënga “La Vida Loca”, e ka shtyrë këngëtaren që të vazhdojë me bashkëpunimet. “Pata shumë fat në këngën ‘La Vida Loca’ që e kënduam duet me Bleron. Vullneti më shtyu që të vazhdoj të paraqitem duet në skenë, me këngëtarët siç janë grupi ‘Capital-T’ dhe ‘2po2’. Besoj se edhe kjo këngë do të më sjellë fat. Kemi arritur të realizojmë një videoklip të mrekul- lueshëm që besoj se do t’iu pëlqejë të gjithëve”, ka thënë Dafina.

Burimi: Panorama Plus
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.AlbKosova.TK
mother of events
Admin
mother of events


Numri i postimeve : 29
Join date : 14/02/2009
Age : 31
Location : n'mars

Dafina Zeqiri: Me klipin e fundit, kam goditur Empty
MesazhTitulli: Re: Dafina Zeqiri: Me klipin e fundit, kam goditur   Dafina Zeqiri: Me klipin e fundit, kam goditur EmptyFri Feb 20, 2009 5:42 pm

aha bashkpunimi mir ....a mdoket e pat thy doren tu e gjiru klipin Embarassed nejse flm per info... Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
GenttoGolD
Admin
GenttoGolD


Numri i postimeve : 237
Join date : 10/02/2009
Location : Kosovë/Drenas

Dafina Zeqiri: Me klipin e fundit, kam goditur Empty
MesazhTitulli: Re: Dafina Zeqiri: Me klipin e fundit, kam goditur   Dafina Zeqiri: Me klipin e fundit, kam goditur EmptyFri Feb 20, 2009 9:50 pm

mother of events shkruajti:
aha bashkpunimi mir ....a mdoket e pat thy doren tu e gjiru klipin Embarassed nejse flm per info... Very Happy

Edhe une kam ndegju qe e ka thy doren gjat gjirimit te klipit,se di sa eshte e vertet:S.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





Dafina Zeqiri: Me klipin e fundit, kam goditur Empty
MesazhTitulli: Re: Dafina Zeqiri: Me klipin e fundit, kam goditur   Dafina Zeqiri: Me klipin e fundit, kam goditur Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Dafina Zeqiri: Me klipin e fundit, kam goditur
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Capital T feat. 2 Po 2 & Dafina Zeqiri - Shum nalt
» Capital-T feat. 2po2 & Dafina Zeqiri - Shum nalt
» Fjala e fundit
» Blero & Dafina - La Vida Loca

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbKosova Forum :: Info & Lajmerime :: V.I.P-
Kërce tek: