AlbKosova Forum

www.VetemSport.TK
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Lexo para se te Prezantohesh !!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
GenttoGolD
Admin
avatar

Numri i postimeve : 237
Join date : 10/02/2009
Location : Kosovë/Drenas

MesazhTitulli: Lexo para se te Prezantohesh !!   Fri Feb 13, 2009 10:05 pm

  • Anëtar/e të ri të forumit, prezantimi në forumin tonë nuk është i obliguar por i nevojshëm për tu njohur më lehtë në komunitetin tonë dhe anëtarët e tjerë. Se paku anëtar/e te nderuar te jepni disa info siç janë : Emri. Mbiemri. Mosha.Vendi etj


Me respekt,GenttoGolD
www.AlbKosova.TK
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Lexo para se te Prezantohesh !!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbKosova Forum :: Pranë njeri – tjetrit :: Prezanto veten ne forum-
Kërce tek: