AlbKosova Forum

www.VetemSport.TK
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Lexo para se te postosh !!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
GenttoGolD
Admin
avatar

Numri i postimeve : 237
Join date : 10/02/2009
Location : Kosovë/Drenas

MesazhTitulli: Lexo para se te postosh !!   Fri Feb 13, 2009 1:14 pm

Te nderuar anëtar,ju qe keni Ueb-faqe,mund te reklamoni ne AlbKosova.TK falas,por qe te respektoni kushtet qe do ti cekem me poshtë:

• Për te pas te drejtën e reklamimit te Ueb-faqes tuaj ne AlbKosova.TK duhet te keni minimumi 25 postime.
• Ueb-faqja juaj duhet te jete Ueb qe ka për qellim mësime te mira e jo te këqija(Porno,Droga...)
• Ne Ueb-faqe tuaj duhet te vendoset linku ” www.AlbKosova.TK” qe prej momentit te reklamimit te Ueb-faqes tuaj ne AlbKosova.TK.


Ne qoftë se hapeni Teme qe e reklamoni Ueb-faqen tuaj pa i plotësuar kushtet qe i cekem me lart,do te mbyllet Tema dhe do te merreni vërejtje me shkrim(kjo nuk vlen për kushtin e 3-të,sepse nëse nuk e vendosni linkun e AlbKosova.TK ne Ueb-faqe tuaj atëherë ju vendosim një kohe për te permisuar pastaj vendoset për vërejtje nëse nuk permisohet).

Me Respekt,GenttoGolD
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Lexo para se te postosh !!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbKosova Forum :: Pranë njeri – tjetrit :: Prezanto Projektet tuaja :: Reklamo Ueb-faqen tuaj-
Kërce tek: