AlbKosova Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AlbKosova Forum

www.VetemSport.TK
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 NOIZY feat MALI G >>> kadale kadale

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ergys
Admin
ergys


Numri i postimeve : 91
Join date : 11/02/2009
Age : 32
Location : ne zemren e fjolles

NOIZY feat MALI G >>> kadale kadale Empty
MesazhTitulli: NOIZY feat MALI G >>> kadale kadale   NOIZY feat MALI G >>> kadale kadale EmptySun Mar 15, 2009 1:40 pm

edhe nji tjeter,edhe nji bit,
edhe nji veper te gjall,edhe nji hit,
edhe nji klab ku krejt femnat jon tuj desh,
edhe nji nat OTR con venin pesh
edhe nji here zoni im deperton,
emri jon permendet trupi kokra kokra tbon
ma mer menja se ktu ka dashni,
ce ku osht dera nuk ka vend per inatci

kadale kadale i hymi krejt ksaj valle,
kosov shqipni moj zemer o ku ku ti krej i kalle,
tash merre q q qet sille trupin leht e leht,
mos um prekt n'tela se ky tipi asht i m'preht,

noshta - ty nuk ta ni sonte - ti don me piii,
sonte po ta them moj ciko se po du me t'....
merre shoqt e tuja e marr un shoqt emi,
shadow, bleker, noizy edhe mali g

a a un t'boj me kesh a a un t'shti me u desh,
kush na ka inati un e nxjerr perjasht prej vesht,
asht otr'i me kuroren krejt prej ari,
kush na ka inatin t'vi t'na kapi prej KARI

ahhh kush e tha qat fjal kto cunat jan rrugaca,
mos rri me ato moj te keqen mami ato cunat jan palaca,
mo bree ja fute kot kqyr se po t'vjen era
sepse - cikat e mamit zemer vdesin per gangsterra

ref 2 { kadale kadale hini krejt ne valle,
na jem mbretri pse kujton se sen na nale,
kadale kadale smoking mariuhana,
na jem pip some se keshtu na ka bo nana hey

po ja mar veq me qef dhe po ja dhom me qef hee,
hym nklap gjith me qef dhe gjithmon arina ncep,
nuk preferojm zeger,kshu qe shkon na sill shishet,
se un tqi ne temin club me ta dhan firmen te xhinset,
pak si chuta,cepet e buta,krejt i shkojn permas i boni krejt huta!
qyr bur nuk jom tu mbur,femnat na vin reth edhe pse sjau lypim kur,

Mali g

femnat reth e qark please bitches just shut up
OTR in da club,kjo e nisi ne rap,
Mali g ,soni edhe NOIZY OTR,
marin femnat permas veti,OTR do i marri mar
e di qe spo tpelqen, ke qef ne kon n'venin tem
inatcor krejt i cmend,OTR jan bo problem,
boll e majte ciken se o ka vjen ka na,
osht ka t'vret ne zemer po nuk ke qka me ba,
hik shoku hik mos mu shit sikur nevrik o,
OTR tpresin nthika, lidhi lidhsat me vrap ik o,
io sono shqiptar,o me rrob shpie sjom tut rejt,
ti je i pavlefshem une jom i shtrejt,
ti flet per burgjaxhinj une kom jetu atje,
mo se bohet fjale per gangsta une jam shembull ma i drejt,
u lodhen do repera tu ma lip sahatin,
japsh mu boll bur se na cave trapin jauu

NOIZY

ref 2 { kadale kadale hini krejt ne valle,
na jem mbretri pse kujton se sen na nale,
kadale kadale smoking mariuhana,
na jem pidh some se keshtu na ka fal nana hey


NOIZY

i thom ama mikrofonin,tja qesim flaken,
ama dhe shkrepsen ta kallim krej cigaren , tshtshhh,
ktheje venin ter,gishtin e mesit kush e nin veten gangster,
ku me dit qka tgjen direkt komplet,dmth se une jam perfekt,
ti munohesh me kuptu se qka thom,
po ti smun se une foli indirekt,
e ndroj f f flowin,sa her qe i ndroj qorapet,
e kta tjeret krejt per k k k le tem kapin,
ti hajde provokojna,rypin e shipnis,
si le alarm i kena gjysmen e alltis,
plot videoklipe,krejt jan bo boksiera,
NOIZY hyn te dera boksierve i vika era,
shqipe mfal se t'thom se un jam realiteti,
mbreti i kejt shqipeve qe i ka ran gurbeti,
per femna nuk ma nin,ky tipi zbjen ndashni
e vetmja femen qe du eshte nonen qe kom n'shpi aaa
aaaa ee aaaa oooo aaaa ee aaaa ooo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://albkosova.tk/
 
NOIZY feat MALI G >>> kadale kadale
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» *OVER 18* NOIZY FEAT. DUDA----Kush jon ata
» noizy jenna mbreter
» T.I. Feat. Rihanna - Live Your Life
» Valentina feat. Valon Rama - Mos me le
» Capital T feat. 2 Po 2 & Dafina Zeqiri - Shum nalt

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbKosova Forum :: Movies & Muzikë :: Tekste këngesh-
Kërce tek: