AlbKosova Forum

www.VetemSport.TK
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Fjal te urta

Shko poshtë 
AutoriMesazh
mother of events
Admin
mother of events

Numri i postimeve : 29
Join date : 14/02/2009
Age : 27
Location : n'mars

Fjal te urta Empty
MesazhTitulli: Fjal te urta   Fjal te urta EmptySat Feb 21, 2009 6:35 pm

ar2yy na kenaqe me ato fjale tani eshte radha ime,keto vetem per burra...


Burrat zjarr,grate shkrepese,del djalli dhe i bashkon.

Gruaja është një fortese,burri i burgosur.

Don te kuptosh meshkujt,studio grate;ai propozon,ajo zgjedh.

Disa burra,për një pjese bukurie te një gruaje,gabojne ne martese te një gruaje te tere.

Nese burri do te ishte lume,atehere gruaja do ishte ure.

një burre qe te don te keqen ,është me mirë se një grua qe te don te miren.
Ne krah te një mashkulli me karriere dhe te forte qendron gjithmone një grua e zgjuar dhe e forte!¨

Mashkulli është koka e shtepise, femra është qafa dhe sic dihet qafa e qon koken ku te doje.

Burri për gruan është si çatia për shtëpine

Burri lidhet për fjalet, kau për brinjtë

me ato fjal te urta kesaj radhe une,e keto vetem per burra

Mashkulli zbuloi ARMET edhe shpiku GJAHUN,
Femra zbuloi GJAHUN edhe shpiku viktimat(meshkujt)
Mashkulli zbuloi NGJYRAT edhe shpiku PIKTUREN,
Femra zbuloi PIKTUREN edhe shpiku MAKEUP-in


Mashkulli zbuloi BOTEN edhe shpiku BISEDEN,
Femra zbuloi BISEDEN edhe shpiku THASHETHEMET

Mashkulli zbuloi AGRIKULTUREN edhe shpiku USHQIMIN,
Femra zbuloi USHQIMIN edhe shpiku DIETEN

Mashkulli zbuloi SHOQERINE edhe shpiku DASHURINE,
Femra zbuloi DASHURINE edhe shpiku MARTESEN

Mashkulli zbuloi FEMREN edhe shpiku SEXIN,
Femra zbuloi SEXIN edhe shpiku DHEMBJET E KOKES

Mashkulli zbuloi TREGTINE edhe shpiku PARAT
Femra zbuloi PARET... edhe qe atehere u menderos muhabeti
Te jesh femer është fatkeqesia shumë e madhe se tere jeten tende ke te besh kryesisht me burrat

mashkulli duhet te beje dy gjera mir :te punoje dhe te doje femren ! tjerat i ka te siguruara nga femrat...
Meshkujt kujtojne se duhani i ben burra.

Burri në shtëpi, si kërcu i zi

Burrat besojnë se bota është krijuar vetëm për ta.

një mashkull ne një vit,ka te drejten e krijimit te shumë jeteve,
kurse femra vetem te një jete.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ergys
Admin
ergys

Numri i postimeve : 91
Join date : 11/02/2009
Age : 29
Location : ne zemren e fjolles

Fjal te urta Empty
MesazhTitulli: Re: Fjal te urta   Fjal te urta EmptySat Feb 21, 2009 9:59 pm

hahahahahaha Shume funny ku i ke gjet a mother of events. TE falenderoj per publikimin e tyre
Perzemersisht ergys


http://albkosova.tk
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://albkosova.tk/
GenttoGolD
Admin
GenttoGolD

Numri i postimeve : 237
Join date : 10/02/2009
Location : Kosovë/Drenas

Fjal te urta Empty
MesazhTitulli: Re: Fjal te urta   Fjal te urta EmptyMon Feb 23, 2009 9:58 pm

Shume shume te bukura Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Fjal te urta Empty
MesazhTitulli: Re: Fjal te urta   Fjal te urta Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Fjal te urta
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbKosova Forum :: Bisedë & Argetim :: Pyetje & Bisedime :: Fjale te Urta-
Kërce tek: