AlbKosova Forum


www.VetemSport.TK
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Shtypi dhe politika

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Shtypi i ditës

Reagimet tuaja mbi lajmet më të fundit nga trojet shqiptare. Mund të postoni një artikull të caktuar dhe të bëni komentin tuaj mbi çështjen në fjalë. Lini vend për anëtarët e tjerë të shprehin mendimin e tyre për çështjen në fjalë.
22Thu Feb 19, 2009 4:46 pm
GenttoGolD Gazeta & Revista Shqiptare Online
Asnjë mesazh i ri

Problematika shqiptare

Në këtë forum vizitorët tanë shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore që shqetësojnë gjithë shqiptarët, dhe zgjidhjet e mundshme që mund t'u jepen këtyre problemeve.
00
Asnjë mesazh i ri

Aktualitete shoqërore

Në këtë forum mund të diskutoni mbi problemet e mprehta shoqërore që përballet shoqëria shqiptare në përgjithësi dhe qytetet shqiptare në veçanti.
22Thu Feb 19, 2009 6:23 pm
GenttoGolD Korrupsioni, 3 mije leke per te kaluar klasen ne gjimnaz
Asnjë mesazh i ri

Rajoni dhe bota

Në këtë forum mund të diskutoni mbi të rejat më të fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botëror janë me interes.
00
Asnjë mesazh i ri

Votime dhe sondazhe

Nëse keni një pyetje dhe doni të merrni edhe mendimin e vizitorëve tanë, këtu mund ta postoni në formën e një votimi. Mund edhe të votoni në sondazhet e dikujt tjetër. Çdo votë ka vlerë dhe vetëm njëherë mund të votoni !
00
Shtypi dhe politika Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur