AlbKosova Forum

www.VetemSport.TK
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Alessandro Del Piero do të bëhet baba për herë të dytë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ergys
Admin
avatar

Numri i postimeve : 91
Join date : 11/02/2009
Age : 28
Location : ne zemren e fjolles

MesazhTitulli: Alessandro Del Piero do të bëhet baba për herë të dytë   Sun Feb 15, 2009 2:59 am

Lajmi është dhënë nga siti zyrtar i Del Pieros në internet. Kapiteni i “Zonjës së Vjetër” dhe gruaja e tij Sonia do të jenë prindër për herë të dytë. "Pinturicchio" ka zgjedhur në mënyrë të bukur për të dhënë këtë lajm që ka gëzuar familjen e tij.

"Jemi të lumtur që të komunikojmë të gjithë gëzimin tonë. Sonia është në pritje të një fëmije dhe jeta jonë do të na rezervojë një tjetër emocion të papërshkrueshëm pas lindjes së parë të Tobias”.

“Duam tua transmetojmë edhe personave që na duan, këtë gjë që na ka bërë shumë të lumtur. Me simpati Sonia dhe Alessandro" thuhet në sitin zyrtar të kapitenit të Juventus.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://albkosova.tk/
 
Alessandro Del Piero do të bëhet baba për herë të dytë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbKosova Forum :: Sport :: Sporti Nderkombëtar-
Kërce tek: