AlbKosova Forum

www.VetemSport.TK
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 GALAXY:MILAN duam BECKHAM

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ergys
Admin
avatar

Numri i postimeve : 91
Join date : 11/02/2009
Age : 28
Location : ne zemren e fjolles

MesazhTitulli: GALAXY:MILAN duam BECKHAM   Sun Feb 15, 2009 2:45 am

Krerët e skuadrës kaliforniane La Galaxy duan David Beckham të kthehet duke nënvizuar se afatet dhe kushtet e vëna nga “Major League” për të arritur një marrëveshje përfundimtare të lojtarit tek Milani, tashmë kanë përfunduar. Duke e lënë atë të pavarur në këtë mënyrë ndaj çdo lloj oferte që mund t’i mbërrijë nga momenti në moment.

Sipas Ted Leiueke, administrator i deleguar i shoqërisë “Galaxy”, ekipi i Milanit ende ndoshta s’e ka kuptuar se i ka kaluar afatet që kishte caktuar Lega amerikane dhe kjo nuk i pengon ekipet e tjera që t’i bëjnë oferta Bekamit.

Mësohet se David është njohur me ofertën e re dhe tani është në dilemë ta lërë Milanin apo jo. Ka shumë gjasa që të ndodhë ajo e para.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://albkosova.tk/
 
GALAXY:MILAN duam BECKHAM
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbKosova Forum :: Sport :: Sporti Nderkombëtar-
Kërce tek: