AlbKosova Forum

www.VetemSport.TK
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Tingulli 3-nt & Soni - Me merr

Shko poshtë 
AutoriMesazh
GenttoGolD
Admin
avatar

Numri i postimeve : 237
Join date : 10/02/2009
Location : Kosovë/Drenas

MesazhTitulli: Tingulli 3-nt & Soni - Me merr   Sat Feb 14, 2009 3:13 pm

Kënga e plasuar vitin e kaluar nga Tingulli 3nt dhe Soni e titulluar Më merr, tani përsëri në eter pasi është realizuar edhe videoklipi I cili ështe lansuar këto ditë në mediume dhe I publikuar poashtu edhe në Youtube.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Tingulli 3-nt & Soni - Me merr
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbKosova Forum :: Movies & Muzikë :: Video Klipe Shqip-
Kërce tek: