AlbKosova Forum

www.VetemSport.TK
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Genta Ismajli - E pamundur

Shko poshtë 
AutoriMesazh
GenttoGolD
Admin
avatar

Numri i postimeve : 237
Join date : 10/02/2009
Location : Kosovë/Drenas

MesazhTitulli: Genta Ismajli - E pamundur   Sat Feb 14, 2009 3:09 pm

Ne prag te Shen Valentinit, Genta ka publikuar videoklip te ri mirepo me tematike ndryshe nga dita e Shen Valentinit. E titulluar ”E Pamundur” dhe nje videoklip qe mund te thuhet disi ndryshe nga te tjeret deri tani.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Genta Ismajli - E pamundur
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbKosova Forum :: Movies & Muzikë :: Video Klipe Shqip-
Kërce tek: