AlbKosova Forum

www.VetemSport.TK
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Stevie Wonder, koncert ne Shtepine e Bardhe

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ar2yy
vip
avatar

Numri i postimeve : 55
Join date : 13/02/2009
Location : Kosovë/Drenas

MesazhTitulli: Stevie Wonder, koncert ne Shtepine e Bardhe   Sat Feb 14, 2009 2:52 pm

Stevie Wonder, koncert ne Shtepine e BardheKenget e Stevie Wonder kane shoqeruar gjithe fushaten elektorale te presidentit amerikan Barack Obama.

Kengetari do te mbaje nje koncert ne Shtepine e Bardhe me 25 shkurt dhe do te nderohet me cmimin e Library of Congress.

Wonder mori pjese edhe ne konventen demokrate te Denverit, mbremjen ne te cilen Obama pranoi kandidimin per kreun e shtetit amerikan.

Burimi,Top-Channel
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.AlbKosova.TK
ergys
Admin
avatar

Numri i postimeve : 91
Join date : 11/02/2009
Age : 28
Location : ne zemren e fjolles

MesazhTitulli: Re: Stevie Wonder, koncert ne Shtepine e Bardhe   Tue Feb 17, 2009 1:25 am

thank o njeri per informacioni.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://albkosova.tk/
 
Stevie Wonder, koncert ne Shtepine e Bardhe
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbKosova Forum :: Info & Lajmerime :: V.I.P-
Kërce tek: