AlbKosova Forum

www.VetemSport.TK
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Amy Winehouse shtrohet ne spital ne Karaibe

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ar2yy
vip
avatar

Numri i postimeve : 55
Join date : 13/02/2009
Location : Kosovë/Drenas

MesazhTitulli: Amy Winehouse shtrohet ne spital ne Karaibe   Sat Feb 14, 2009 2:51 pm

Amy Winehouse shtrohet ne spital ne Karaibe
Amy Winehouse shtrohet ne spital ne Karaibe
Amy Winehouse duket se nuk ka hequr vertete dore nga droga dhe alkooli. Kengetarja britanike eshte shtruar serish ne spital, por kesaj here jo ne Londer, por ne Karaibe.

25-vjecarja ndodhej ne ishullin Santa Lucia, per t’u dizintoksikuar nga alkooli dhe lendet narkotike. Sipas disa burimeve te gazetes 'The Sun', kengetarja eshte ndier keq mbreme, per shkak te konsumit te tepert te alkoolit.

Nje zedhenes i kengetares konfirmoi lajmin se Amy ishte shtruar ne spital, por tha se ajo ishte ndier keq pasi kishte kaluar nje krize, nga mungesa e droges.

Burimi,Top-Channel
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.AlbKosova.TK
GenttoGolD
Admin
avatar

Numri i postimeve : 237
Join date : 10/02/2009
Location : Kosovë/Drenas

MesazhTitulli: Re: Amy Winehouse shtrohet ne spital ne Karaibe   Sat Feb 14, 2009 4:50 pm

FFEG
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ergys
Admin
avatar

Numri i postimeve : 91
Join date : 11/02/2009
Age : 28
Location : ne zemren e fjolles

MesazhTitulli: Re: Amy Winehouse shtrohet ne spital ne Karaibe   Sun Feb 15, 2009 3:54 am

eeeeeeeeee shume e veshtire te perfundoj lojen , pasi ajo keshtu e nisi si loje drogen dhe alkolin e me pas u vare prej tyre , e nisi fillimisht sa per ti bere reklam vetes po perfundoj keq.

ps gjynaf vetem per zerin se ka ze te bukur
pffff
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://albkosova.tk/
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Amy Winehouse shtrohet ne spital ne Karaibe   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Amy Winehouse shtrohet ne spital ne Karaibe
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbKosova Forum :: Info & Lajmerime :: V.I.P-
Kërce tek: