AlbKosova Forum

www.VetemSport.TK
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Enemy Engaged 2: Desert Operations

Shko poshtë 
AutoriMesazh
GenttoGolD
Admin
avatar

Numri i postimeve : 237
Join date : 10/02/2009
Location : Kosovë/Drenas

MesazhTitulli: Enemy Engaged 2: Desert Operations   Sat Feb 14, 2009 2:37 pm

Pavarur Përveç helikopter imitues armik angazhuar 2. Modern helikopterėt luftimeve më të mirë të pajisur me armë, - Amerikane "Komanchi" dhe rusisht "Alligators" - përsëri në qiell. Këtë herë mbi Iranin kapur nga lufta civile ku për pushtet ekstremistët radikalë dhe grupimet, dhe gjithashtu edhe mbi Afganistan dhe mbi Antarktik mjaft luftë!

Foto:


Shkarko linkat:
uploading.com Enemy_Engaged_2_Desert_Operations_ENG_RUS_2009.part1.rar.html
uploading.com Enemy_Engaged_2_Desert_Operations_ENG_RUS_2009.part2.rar.html
uploading.com Enemy_Engaged_2_Desert_Operations_ENG_RUS_2009.part3.rar.html
uploading.com Enemy_Engaged_2_Desert_Operations_ENG_RUS_2009.part4.rar.html
uploading.com Enemy_Engaged_2_Desert_Operations_ENG_RUS_2009.part5.rar.html
uploading.com Enemy_Engaged_2_Desert_Operations_ENG_RUS_2009.part6.rar.html
uploading.com Enemy_Engaged_2_Desert_Operations_ENG_RUS_2009.part7.rar.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Enemy Engaged 2: Desert Operations
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbKosova Forum :: Shkarkime :: Lojra PC-
Kërce tek: