AlbKosova Forum

www.VetemSport.TK
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Rogue Trooper (2006/RUS/ENG) PC

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
ar2yy
vip
avatar

Numri i postimeve : 55
Join date : 13/02/2009
Location : Kosovë/Drenas

MesazhTitulli: Rogue Trooper (2006/RUS/ENG) PC   Sat Feb 14, 2009 2:25 pm

Për shkak të shumë-vjeçare ushtarake konfrontim midis Veriut dhe Jugut, humbi në hapësirë të planetit Tokë na është bërë i ngjashëm me të djegur radioaktive Xhehennemit. Lufta nuk mbaroi, opozitës dhe grupeve të vazhdojë, por ka një misterioze luftëtar i cili nuk i takon as një ose palës tjetër, dhe të cilët i plotësojnë të gjitha sulmet e tij në rrugë. Ekzistojnë thashethemet se ai - të njëjtën një nga ushtarët e forcave të posaçme të miratuara nga qeveria vyzhivshy. Dhe kjo është e gjitha që është i njohur për atë.

Fotot:


Shkarko linkat:
http://rapidshare.com/files/175396315/Rogue.Trooper.part01.rar
http://rapidshare.com/files/175396554/Rogue.Trooper.part02.rar
http://rapidshare.com/files/175396751/Rogue.Trooper.part03.rar
http://rapidshare.com/files/175396953/Rogue.Trooper.part04.rar
http://rapidshare.com/files/175397268/Rogue.Trooper.part05.rar
http://rapidshare.com/files/175397574/Rogue.Trooper.part06.rar
http://rapidshare.com/files/175397782/Rogue.Trooper.part07.rar
http://rapidshare.com/files/175398208/Rogue.Trooper.part08.rar
http://rapidshare.com/files/175398396/Rogue.Trooper.part09.rar
http://rapidshare.com/files/175398661/Rogue.Trooper.part10.rar
http://rapidshare.com/files/175398977/Rogue.Trooper.part11.rar
http://rapidshare.com/files/175399201/Rogue.Trooper.part12.rar
http://rapidshare.com/files/175399461/Rogue.Trooper.part13.rar
http://rapidshare.com/files/175399741/Rogue.Trooper.part14.rar
http://rapidshare.com/files/175399976/Rogue.Trooper.part15.rar
http://rapidshare.com/files/175400256/Rogue.Trooper.part16.rar
http://rapidshare.com/files/175400511/Rogue.Trooper.part17.rar
http://rapidshare.com/files/175400754/Rogue.Trooper.part18.rar
http://rapidshare.com/files/175400975/Rogue.Trooper.part19.rar
http://rapidshare.com/files/175401060/Rogue.Trooper.part20.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.AlbKosova.TK
 
Rogue Trooper (2006/RUS/ENG) PC
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbKosova Forum :: Shkarkime :: Lojra PC-
Kërce tek: