AlbKosova Forum

www.VetemSport.TK
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 F.E.A.R. 2: Project Origin (2009/Trailer)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ar2yy
vip
avatar

Numri i postimeve : 55
Join date : 13/02/2009
Location : Kosovë/Drenas

MesazhTitulli: F.E.A.R. 2: Project Origin (2009/Trailer)   Sat Feb 14, 2009 2:19 pm

F.E.A.R. 2: Projekti Origjinal është një përzierje e luftimit të përziera me të lojrave vendosur në brendësi të një ogurzi dhe paranormal univers që fillon menjëherë para dhënien fund të frikës Një skuadër e Forcave Speciale është për një mision rutinë kur qyteti i kuqërremë është tronditur nga një shpërthim i mbinatyrshëm. Alma, një vajzë me i madh pushtetit dhe një etje për hakmarrje, ka lëshoi zemëratë e saj në bazë të qytetit dhe hodhën atë në kaos. E skuadrës duhet të luftuar forcat e armikut dhe si të mbinatyrshëm ata përpiqen të gjejnë një mënyrë për të ndaluar dhe të zbulojë Alma misterioze forcat kundër tyre para se është tepër vonë.

Foto:


Shkarko ketu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.AlbKosova.TK
 
F.E.A.R. 2: Project Origin (2009/Trailer)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbKosova Forum :: Shkarkime :: Lojra PC-
Kërce tek: