AlbKosova Forum

www.VetemSport.TK
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Prezantim

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ar2yy
vip
avatar

Numri i postimeve : 55
Join date : 13/02/2009
Location : Kosovë/Drenas

MesazhTitulli: Prezantim   Fri Feb 13, 2009 10:22 pm

Pershendetje te nderuar,jam Ardi nga Drenasi dhe shpresojm te kalojm mire me ju ne forum Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.AlbKosova.TK
GenttoGolD
Admin
avatar

Numri i postimeve : 237
Join date : 10/02/2009
Location : Kosovë/Drenas

MesazhTitulli: Re: Prezantim   Fri Feb 13, 2009 10:27 pm

Mire se erdhe,kalo mire me ne Very HappyWink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ergys
Admin
avatar

Numri i postimeve : 91
Join date : 11/02/2009
Age : 28
Location : ne zemren e fjolles

MesazhTitulli: Re: Prezantim   Sat Feb 21, 2009 2:42 pm

Mireserdhe dhe uroj qe tia kalosh mire ne shoqerine tone.
Perzemersisht ergys

http://albkosova.tk/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://albkosova.tk/
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Prezantim   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Prezantim
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbKosova Forum :: Pranë njeri – tjetrit :: Prezanto veten ne forum-
Kërce tek: