AlbKosova Forum

www.VetemSport.TK
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Kërkesë për kënge shqip !!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
GenttoGolD
Admin
avatar

Numri i postimeve : 237
Join date : 10/02/2009
Location : Kosovë/Drenas

MesazhTitulli: Kërkesë për kënge shqip !!   Sat Feb 14, 2009 2:57 am

• Këtu anëtar te nderuar,mund te bëni kërkese për ndonjë Kënge shqip,dhe do mundohemi te ju ndihmojmë se bashku me anëtaret tjerë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kërkesë për kënge shqip !!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbKosova Forum :: Movies & Muzikë :: Muzikë Shqip-
Kërce tek: