AlbKosova Forum

www.VetemSport.TK
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 njoftim

Shko poshtë 
AutoriMesazh
abbiNumri i postimeve : 3
Join date : 20/02/2009
Age : 27
Location : n'zemer te fjolla

MesazhTitulli: njoftim   Sat Feb 28, 2009 8:31 pm

ej njerz mir se ju gjej!
une jam abi nga peja,jam 17 vjeqar.
Hobi e kam futbollin po normal merrna edhe me femna:P
diqka informacione te tjera s'besoj qe ju nevoiten,ne rast se po pc e kom pentium 3 rabbit
shpresoj qe kem me kalu mir...


Edituar për herë të fundit nga abbi në Mon Mar 02, 2009 8:14 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
GenttoGolD
Admin
avatar

Numri i postimeve : 237
Join date : 10/02/2009
Location : Kosovë/Drenas

MesazhTitulli: Re: njoftim   Sat Feb 28, 2009 8:34 pm

Mire se erdhe Very Happy,klm te ne !!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ar2yy
vip
avatar

Numri i postimeve : 55
Join date : 13/02/2009
Location : Kosovë/Drenas

MesazhTitulli: Re: njoftim   Sat Feb 28, 2009 8:41 pm

Welcome to Albkosova.TK
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.AlbKosova.TK
ergys
Admin
avatar

Numri i postimeve : 91
Join date : 11/02/2009
Age : 28
Location : ne zemren e fjolles

MesazhTitulli: Re: njoftim   Sat Feb 28, 2009 10:44 pm

Mireserdhe ne forumin tone .Uroj qe tia kalosh sa me mire ne kete forum dhe mbi te gjitha argetohu. Per cdo informacion, ndihme apo sugjerim nga ana juaj mjafton qe te dergohet tek admin e ketij forumi dhe kenaqesia do jete e jona qe tju ndihmojme.

Perzemersisht http://albkosova.tk/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://albkosova.tk/
mother of events
Admin
avatar

Numri i postimeve : 29
Join date : 14/02/2009
Age : 25
Location : n'mars

MesazhTitulli: Re: njoftim   Sat Feb 28, 2009 11:06 pm

aaaaaa a erdhe a
mire se ke ardh...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
abbiNumri i postimeve : 3
Join date : 20/02/2009
Age : 27
Location : n'zemer te fjolla

MesazhTitulli: Re: njoftim   Mon Mar 02, 2009 8:16 pm

eee flm shume per mikpritje....edhe une shpresoj qe do te kalojme mir... Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: njoftim   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
njoftim
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbKosova Forum :: Pranë njeri – tjetrit :: Prezanto veten ne forum-
Kërce tek: