AlbKosova Forum

www.VetemSport.TK
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Imituesi i kafsheve

Shko poshtë 
AutoriMesazh
GenttoGolD
Admin
avatar

Numri i postimeve : 237
Join date : 10/02/2009
Location : Kosovë/Drenas

MesazhTitulli: Imituesi i kafsheve   Tue Feb 24, 2009 10:44 am

Imituesi i kafsheve

Nje imitues hypen ne nje palk te nje spetakeli dhe theret para te gjithe publikut, ju do me thoni cilen kafshe do imitoj dhe un do e bej… nje plak i cili ishte ne resht te pare aty afer e pyet a di ta besh pulen? dhe ai i thot posi jo. dhe plaku i thot: ateher me bej dy veze te freskta…
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Imituesi i kafsheve
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbKosova Forum :: Bisedë & Argetim :: Humore ose vica-
Kërce tek: