AlbKosova Forum

www.VetemSport.TK
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Fjala e fundit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
GenttoGolD
Admin
avatar

Numri i postimeve : 237
Join date : 10/02/2009
Location : Kosovë/Drenas

MesazhTitulli: Fjala e fundit   Tue Feb 24, 2009 10:43 am

Fjala e fundit

Nje njeri i cmendur i tregon shokut te tij: gjithmon kur ngrindem me gruan gjithmon un e them fjalen e fundit. shoku i pergjigjet, dhe cfar i thua? Me fal e dashur…
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Fjala e fundit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbKosova Forum :: Bisedë & Argetim :: Humore ose vica-
Kërce tek: