AlbKosova Forum

www.VetemSport.TK
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Qeni i edukuar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
GenttoGolD
Admin
avatar

Numri i postimeve : 237
Join date : 10/02/2009
Location : Kosovë/Drenas

MesazhTitulli: Qeni i edukuar   Tue Feb 24, 2009 10:42 am

Qeni i edukuar

Nje njeri duke biseduar nje dite me shokun e tij i flet per qenin dhe i thot: e kisha qenin shum te keq, cfar nuk bente, nuk la njeri pa ngrene. dhe shoku i thot, po cfare bere? ai i pergjigjet, vendosa ta dergoj atje ku i edukojne qente…dhe shoku i thot, po ka pasur permisime te pakten? oooooooo posi jo, te pakten tani kur i ha njerzit perdor thiken dhe pirunin…
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Qeni i edukuar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbKosova Forum :: Bisedë & Argetim :: Humore ose vica-
Kërce tek: