AlbKosova Forum

www.VetemSport.TK
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Gruaja shtatzene tregon barkun se akuzohet per grabitje

Shko poshtë 
AutoriMesazh
GenttoGolD
Admin
avatar

Numri i postimeve : 237
Join date : 10/02/2009
Location : Kosovë/Drenas

MesazhTitulli: Gruaja shtatzene tregon barkun se akuzohet per grabitje   Tue Feb 24, 2009 10:30 am

Gruaja shtatzene tregon barkun se akuzohet per grabitje

Një grua shtatzënë australiane thotë se iu desh të tregonte barkun kur punonjësit e supermarketit e akuzuan për grabitje. Ata i thanë se do të njoftonin policinë, duke besuar se e kishte mbushur këmishën me artikuj të vjedhur. Kur roja i sigurimit njoftoi policinë dhe ata mbërritën për 3 minuta, ajo u detyrua të zhvishet që të tregojë se është vërtet shtatzënë dhe nuk kishte grabitur gjë. 40-vjeçarja e ka paditur rastin në policinë e Springfield, duke thënë se i janë dhunuar të drejtat e njeriut. Stafi i supermarkatës pohoi se një rast i tillë kishte ndodhur edhe një javë më herët.

Burimi: Tirana Observer
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Gruaja shtatzene tregon barkun se akuzohet per grabitje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbKosova Forum :: Info & Lajmerime :: Kuriozitete-
Kërce tek: