AlbKosova Forum

www.VetemSport.TK
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Fyelli

Shko poshtë 
AutoriMesazh
GenttoGolD
Admin
avatar

Numri i postimeve : 237
Join date : 10/02/2009
Location : Kosovë/Drenas

MesazhTitulli: Fyelli   Mon Feb 23, 2009 9:56 pm

Fyelli

Nje njeri kishte nje djal i cili kishte nje deshire dhe ajo ishte te blente nje fyell.Djali i tha babait:
Baba do me blesh nje fyell? babai ia ktheu:Jo o bir se do na besh zhurme djali i tha mos ki merak baba do i bie vetem kur ti je ne gjum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Fyelli
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbKosova Forum :: Bisedë & Argetim :: Humore ose vica-
Kërce tek: