AlbKosova Forum

www.VetemSport.TK
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Ushtari

Shko poshtë 
AutoriMesazh
GenttoGolD
Admin
avatar

Numri i postimeve : 237
Join date : 10/02/2009
Location : Kosovë/Drenas

MesazhTitulli: Ushtari   Mon Feb 23, 2009 9:54 pm

Ushtari

Nje ushtari i ardhi per te shkuar ne banjo dhe ngaqe s’kishte ku ta bente shkoi poshte nje peme.aty kalon oficeri dhe i revoltuar i bertet:i pa edukate.do te te coj ne dege!ushtari i frikesuari pergjigjet:me fal shef,po une mezi po e bej ne remje si mund ta bej ne ne dege?!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ushtari
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbKosova Forum :: Bisedë & Argetim :: Humore ose vica-
Kërce tek: