AlbKosova Forum

www.VetemSport.TK
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Elvana Gjata se shpejti me klip te ri

Shko poshtë 
AutoriMesazh
GenttoGolD
Admin
avatar

Numri i postimeve : 237
Join date : 10/02/2009
Location : Kosovë/Drenas

MesazhTitulli: Elvana Gjata se shpejti me klip te ri   Mon Feb 23, 2009 9:43 pm

Elvana Gjata se shpejti me klip te ri

U bë disa kohë që këngëtarja Elvana Gjata i ka humbur skenës ndërsa në televizionet muzikore shfaqet vetëm kënga e saj më e fundit “Vetes” të realizuar verën e kaluar. Por ja ku vjen lajmi që Elvana po përgatit një klip të ri muzikor. Javën e kaluar ajo ka qenë në Kosovë për të realizuar xhirimet e klipit si edhe një set të ri fotografish nga fotografi. Veç videos së re këngëtarja do jetë më pranë fansave dhe me prezantimin e saj në web,pasi shumë shpejt do të lançojë dhe faqen zyrtare online me infor- macione rreth aktivitetit muzikor.Faqja po punohet me mjaft kujdes ku Elvana dëshiron që të ketë diçka ndryshe nga ato që kemi parë deri tani, ku vend kryesor do t’i kushtohet galerisë fotografike si dhe axhendës së koncerteve.

Burimi: Revista Bluetooth
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Elvana Gjata se shpejti me klip te ri
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbKosova Forum :: Info & Lajmerime :: V.I.P-
Kërce tek: