AlbKosova Forum

www.VetemSport.TK
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Si kryqëzohen kompjuteristët?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ar2yy
vip
avatar

Numri i postimeve : 55
Join date : 13/02/2009
Location : Kosovë/Drenas

MesazhTitulli: Si kryqëzohen kompjuteristët?   Fri Feb 13, 2009 11:07 pm

Si kryqëzohen kompjuteristët?

Në emër të Atit, të Birit dhe Shpirtit të shenjtë – ENTER!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.AlbKosova.TK
ergys
Admin
avatar

Numri i postimeve : 91
Join date : 11/02/2009
Age : 28
Location : ne zemren e fjolles

MesazhTitulli: Re: Si kryqëzohen kompjuteristët?   Tue Feb 17, 2009 1:40 am

hahahahaha thau kompjuterat te jen te krishtere haahahaha Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://albkosova.tk/
 
Si kryqëzohen kompjuteristët?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbKosova Forum :: Bisedë & Argetim :: Humore ose vica-
Kërce tek: