AlbKosova Forum

www.VetemSport.TK
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Lajmi i mire dhe lajmi i keq

Shko poshtë 
AutoriMesazh
GenttoGolD
Admin
avatar

Numri i postimeve : 237
Join date : 10/02/2009
Location : Kosovë/Drenas

MesazhTitulli: Lajmi i mire dhe lajmi i keq   Fri Feb 20, 2009 11:45 am

Lajmi i mire dhe lajmi i keq

Ishte shtruar nje njeri ne spital dhe pas dy ditesh qe e kishte vizituar mjeku i thote se kishte nje lajm te mire e nje lajm te keq dhe e pyeti ke donte te parin.Pacienti i tha se donte te mirin
-Lajmi i mire eshte se nuk do te vdesesh menjehere pasi ke dhe 1 dite jete….kurse i keqi eshte se duhet te ta kishim thene kete lajm dje….
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Lajmi i mire dhe lajmi i keq
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbKosova Forum :: Bisedë & Argetim :: Humore ose vica-
Kërce tek: