AlbKosova Forum

www.VetemSport.TK
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Mrrita

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Mrrita   Thu Feb 19, 2009 11:36 pm

tung une jom toni .. jom 15 vjeq gentogold e ngjo prej forumit e kshtu thash te regjistrona .. ishalla kaloj mir ktu me juve Embarassed Embarassed Very Happy Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
GenttoGolD
Admin
avatar

Numri i postimeve : 237
Join date : 10/02/2009
Location : Kosovë/Drenas

MesazhTitulli: Re: Mrrita   Thu Feb 19, 2009 11:38 pm

  • Mire se erdhe,edhe sigurisht qe do kalosh mire me neve Very Happy.flm per regjistrim Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ar2yy
vip
avatar

Numri i postimeve : 55
Join date : 13/02/2009
Location : Kosovë/Drenas

MesazhTitulli: Re: Mrrita   Thu Feb 19, 2009 11:45 pm

Mire se erdhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.AlbKosova.TK
ergys
Admin
avatar

Numri i postimeve : 91
Join date : 11/02/2009
Age : 28
Location : ne zemren e fjolles

MesazhTitulli: Re: Mrrita   Fri Feb 20, 2009 12:02 am

Miresevjen ne albkosova.tk. Shpresoj qe tia kalosh sa me mire ne forum dhe ne shoqerine tone .
Perzemersish ergys

http://albkosova.tk/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://albkosova.tk/
mother of events
Admin
avatar

Numri i postimeve : 29
Join date : 14/02/2009
Age : 25
Location : n'mars

MesazhTitulli: Re: Mrrita   Fri Feb 20, 2009 5:45 pm

mire se na erdhe ne mesin tone...shpresoj te ja kalosh sa me mir
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Mrrita   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Mrrita
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbKosova Forum :: Pranë njeri – tjetrit :: Prezanto veten ne forum-
Kërce tek: