AlbKosova Forum

www.VetemSport.TK
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Elvana Gjata - Disipline

Shko poshtë 
AutoriMesazh
GenttoGolD
Admin
avatar

Numri i postimeve : 237
Join date : 10/02/2009
Location : Kosovë/Drenas

MesazhTitulli: Elvana Gjata - Disipline   Thu Feb 19, 2009 10:33 pm

Elvana Gjata - Disipline

dy ze-zero nente

ti kerkon me te miren…me te miren s’bon
ti kerkon te besh hitin…hitin tim se ben dot
emrin nuk po ta them gjithmone do mbetesh ……..
di te them bej kujdes , do te jete me mire nese degjon
mbaje mend rregullin , cdo arritje kerkon disipline…
por ti…se ke…jo ooo se ke…

refreni:
nuk me ndalin nese marrin vec nje bit te mire…kjo nuk mjafton
disipline…jam in kam disipline…
nuk me ndalin nese marrin vec nje bit te mire…kjo nuk mjafton
disipline…une jam in se kam disipline…

e nese do me te miren…me e mira s’don
evolon me muziken…kur muzika ste shko ooo ooo oon
stili i jetes qe bej…un te pershtatem
dy ze-zero nente…viti im dhe ti me sheh kudo o o o o
nuk jam si ne fillim…u mesova te kem disipline
por ti se ke…jo oho se ke

refreni:
nuk me ndalin nese marrin vec nje bit te mire…kjo nuk mjafton
disipline…jam in kam disipline…
nuk me ndalin nese marrin vec nje bit te mire…kjo nuk mjafton
disipline…une jam in se kam disipline…

ou ohou ohou uooou
au au dhe rruget kane nje bit prap…
ah ah dhe rruget kane nje hit prap…
ou ohou ohou uooou
au au dhe rruget kane nje bit prap…
ah ah dhe rruget kane nje hit prap…
ou ohou ohou uooou
au au dhe rruget kane nje bit prap…
ah ah dhe rruget kane nje hit prap…

nuk me ndalin nese marrin vec nje bit te mire…kjo nuk mjafton
au au dhe rruget kane nje bit prap…
ah ah dhe rruget kane nje hit prap…
disipline
nuk me ndalin nese marrin vec nje bit te mire…kjo nuk mjafton
disipline…une jam in se kam disipline…
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Elvana Gjata - Disipline
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbKosova Forum :: Movies & Muzikë :: Tekste këngesh-
Kërce tek: