AlbKosova Forum

www.VetemSport.TK
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Megan Fox, me e mira e filmave fantastiko-shkencore

Shko poshtë 
AutoriMesazh
GenttoGolD
Admin
avatar

Numri i postimeve : 237
Join date : 10/02/2009
Location : Kosovë/Drenas

MesazhTitulli: Megan Fox, me e mira e filmave fantastiko-shkencore   Thu Feb 19, 2009 10:32 pm

Megan Fox, me e mira e filmave fantastiko-shkencore

Protagonistja e “Transformers” Megan Fox eshte vleresuar si aktorja me seksi e filmave fantastiko-shkencore.

Sipas nje sondazhi te Msn Movies, Fox ka marre 33 % te votave ne rreth 60 mije votues, duke lene pas emra te medhej si Halle Berry e Natalie Portman. Berry ka arritur te marre vetem 26 % te votave per interpretimin e saj ne “X-Man”, ndersa Milla Jovovich mban shkallen me te ulet te podiumit me filmin “Elementi i peste”.

Rezultat zhgenjyes per Natalie Portman dhe Carrie Fisher, te dyja protagoniste ne sagen “Lufta e Yjeve”. Sipas shefit te seksionit te kinemase ne Msn, Ed Holden, filmat fantastiko-shkencore dallohen per pjesemarrjen e femrave seksi, duke ngjallur edhe interesin e publikut.

“Transformers” doli ne kinema vetem 2 vjet me pare dhe fale ketij filmi, Megan Fox u kthye ne nje ikone te vertete te Hollywood-it.

Burimi: Top Channel
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Megan Fox, me e mira e filmave fantastiko-shkencore
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbKosova Forum :: Info & Lajmerime :: V.I.P-
Kërce tek: