AlbKosova Forum

www.VetemSport.TK
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Indeksi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
GenttoGolD
Admin
avatar

Numri i postimeve : 237
Join date : 10/02/2009
Location : Kosovë/Drenas

MesazhTitulli: Indeksi   Fri Feb 13, 2009 11:03 pm

Indeksi
Diku rreth mesnatës ndalon polici studentin në rrugë dhe i kërkon dokument identifikimi. Ky i përgjigjet:
- Nuk e kam letërnjoftimin, a bën indeksin?
- Bën...
Studenti i jep indeksin, ky e shikon, dhe i thotë:
- Uhhha, ti djalosh me të vërtetë paske udhëtuar shumë...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Indeksi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbKosova Forum :: Bisedë & Argetim :: Humore ose vica-
Kërce tek: