AlbKosova Forum

www.VetemSport.TK
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Loja me emra

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ar2yy
vip
avatar

Numri i postimeve : 55
Join date : 13/02/2009
Location : Kosovë/Drenas

MesazhTitulli: Loja me emra   Thu Feb 19, 2009 8:48 pm

loja eshte keshtu,une e shkruaj nje emer,dhe postuesi me radh e shenon nje emer tjeter,me shkronjen e fundit te ketu emri.
Psh Ard - Dardan....


Gent
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.AlbKosova.TK
GenttoGolD
Admin
avatar

Numri i postimeve : 237
Join date : 10/02/2009
Location : Kosovë/Drenas

MesazhTitulli: Re: Loja me emra   Fri Feb 20, 2009 1:06 am

Teuta
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ergys
Admin
avatar

Numri i postimeve : 91
Join date : 11/02/2009
Age : 28
Location : ne zemren e fjolles

MesazhTitulli: Re: Loja me emra   Sat Feb 28, 2009 2:22 pm

ALBAN
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://albkosova.tk/
mother of events
Admin
avatar

Numri i postimeve : 29
Join date : 14/02/2009
Age : 25
Location : n'mars

MesazhTitulli: Re: Loja me emra   Sat Feb 28, 2009 7:39 pm

NATARE .... Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ergys
Admin
avatar

Numri i postimeve : 91
Join date : 11/02/2009
Age : 28
Location : ne zemren e fjolles

MesazhTitulli: Re: Loja me emra   Sat Feb 28, 2009 10:46 pm

ERGYS cheers
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://albkosova.tk/
ar2yy
vip
avatar

Numri i postimeve : 55
Join date : 13/02/2009
Location : Kosovë/Drenas

MesazhTitulli: Re: Loja me emra   Sat Feb 28, 2009 11:12 pm

  • Sara
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.AlbKosova.TK
ergys
Admin
avatar

Numri i postimeve : 91
Join date : 11/02/2009
Age : 28
Location : ne zemren e fjolles

MesazhTitulli: Re: Loja me emra   Sat Feb 28, 2009 11:35 pm

ADRIATIK Basketball
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://albkosova.tk/
ar2yy
vip
avatar

Numri i postimeve : 55
Join date : 13/02/2009
Location : Kosovë/Drenas

MesazhTitulli: Re: Loja me emra   Sun Mar 01, 2009 3:10 pm

Korab
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.AlbKosova.TK
ergys
Admin
avatar

Numri i postimeve : 91
Join date : 11/02/2009
Age : 28
Location : ne zemren e fjolles

MesazhTitulli: Re: Loja me emra   Mon Mar 02, 2009 1:40 am

hej ar2yy kam nje ide mire qe loja pot evashdoj keshtu sic ekemi nis nuk ka funde le te vendosim nje rregull te ri . le te shkruajm emra qe fillojne me dy germat e fundit te emrit pararendes. psh

KORAB- ABAZ
PS TE TAKON TY TE VENDOSESH NESE DOTE VASHDOJME KESHTU MIRE QE JE DHE IDEATORI I LOJES Smile
Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://albkosova.tk/
ar2yy
vip
avatar

Numri i postimeve : 55
Join date : 13/02/2009
Location : Kosovë/Drenas

MesazhTitulli: Re: Loja me emra   Mon Mar 02, 2009 1:57 am

ergys shkruajti:
hej ar2yy kam nje ide mire qe loja pot evashdoj keshtu sic ekemi nis nuk ka funde le te vendosim nje rregull te ri . le te shkruajm emra qe fillojne me dy germat e fundit te emrit pararendes. psh

KORAB- ABAZ
PS TE TAKON TY TE VENDOSESH NESE DOTE VASHDOJME KESHTU MIRE QE JE DHE IDEATORI I LOJES Smile
Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball

Ide e mire nga ti,pajtohna gjithsesi Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.AlbKosova.TK
ergys
Admin
avatar

Numri i postimeve : 91
Join date : 11/02/2009
Age : 28
Location : ne zemren e fjolles

MesazhTitulli: Re: Loja me emra   Tue Mar 03, 2009 1:06 am

KORAB-ABAZ Basketball
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://albkosova.tk/
GenttoGolD
Admin
avatar

Numri i postimeve : 237
Join date : 10/02/2009
Location : Kosovë/Drenas

MesazhTitulli: Re: Loja me emra   Tue Mar 03, 2009 1:09 am

Azem
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ergys
Admin
avatar

Numri i postimeve : 91
Join date : 11/02/2009
Age : 28
Location : ne zemren e fjolles

MesazhTitulli: Re: Loja me emra   Tue Mar 03, 2009 1:16 am

AZEM- EMA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://albkosova.tk/
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Loja me emra   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Loja me emra
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbKosova Forum :: Bisedë & Argetim :: Argetim & Zbavitje-
Kërce tek: