AlbKosova Forum

www.VetemSport.TK
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Gruaja

Shko poshtë 
AutoriMesazh
GenttoGolD
Admin
avatar

Numri i postimeve : 237
Join date : 10/02/2009
Location : Kosovë/Drenas

MesazhTitulli: Gruaja   Thu Feb 19, 2009 7:00 pm

Gruaja

- Ju lutem një dhomë me banjë për mua dhe gruan time?
- Për fat të keq është përplot, na kanë mbetur vetëm dhoma pa banjë.
- A do të na përshtatet e dashur?.
- Po, zotëri drejtor!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Gruaja
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbKosova Forum :: Bisedë & Argetim :: Humore ose vica-
Kërce tek: