AlbKosova Forum

www.VetemSport.TK
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 noizy jenna mbreter

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ergys
Admin
avatar

Numri i postimeve : 91
Join date : 11/02/2009
Age : 28
Location : ne zemren e fjolles

MesazhTitulli: noizy jenna mbreter   Thu Feb 19, 2009 3:31 pm

http://www.realiteti.org/index.php?p=Noizy
Jam I ftum dhe nji her si special i nates
si p*** some prap n’krye t’rradhes
me kapuc nkry pran me 50 veta
noizy e nez skenen sikur me kercit barreta

Ku I kam shqipet krejt uo uo uo
A thu se lypim sherr kur vim na? jo poo
I thom tjegllat po krisen
Bytht qaq tfryme sa xhinsat po grisen

Ti je perfekt kadale kshu ka lezet
Sillu knej ferkohu leht Se shoqa jote don me dek
ca po ta nin - sonte nuk ka kufi - shishat krejt me X femrat krejt tu u lepi

Na jena mbreter - kryesOret e ksaj nates
Fuck baba recods suck dick asaj tgjates
I thom mfalni per frengjishten
E ngatarroj kapak kur e miksoj me anglishten e kupton tiiii??Pj 2

Jam celsi atmosferes pa mu nuk ka gjallni
Jam I thjesht pa kollare kur vij knej krejt e nxij
Situaten - ty tboj mu desh
Ai ka ardh me ty the? Ai del prej veshesh

Nuk osht problem cdo gje nen kontrroll
Se deri kur ti dali flaka sdi me thon boll
I wind the gal dem he want them up,
I know that u lovein it when u bouncing on top


Dale dale noizy me rop shpie lale
Smocking mariuana si xhamajka
Kadale dale kalle kallee para se tshkoj sahati
Femnen ta kapi nga posht krejt ta lagi

Pyte vet pyte vet a eshte e vertet
I afrona ma ngat qyre qysh kycet vet
Po habi po habitesh tka thon se mka inat
Kur vjen puna per shije noizyn du me provu pak

Ce ta jap qe ta jap qiko çe çe ta jap jeah o
Ce ta jap qe ta jap qiko çe çe ta jap ha jeh jeh


M'erdhi rradha me ja nise falemnerit krejt per zgjedhjen
nqender tvemendjes kryesori i ksaj mledhje
per tu çudit e di qysh as vete se di
kan me t'thon ku vet qe ndodhem krejt e dine qe une kam hi pavarsisht qe do bejne qe keshe sem njohin
dhe te tjere xhelozojne se prezencen nuk ma dojne

e di shoki me fal s'kam ardh me t'prish pune
ti ke ni per OTR kudo te shkojme per t'orjentu
por i ke ne banak duke porosit shampanj
do rrim ne per cepe dhe gangsta e mbajn
dhe ferrrrr po kercen se ju pelqen muzika
kishe ore qe duhet me ardh ma ngat po gjasme ju pelqen muzika
ky tekst per mu mfal se nuk po shoh prej tymi
ku e ki ftyren hajde merru me ket timin
jam banal pak nga goja e di ja q*** nenen
por nese sonte q*ena bashke do t´dali edhe ne enderr

jena mbreteeerr jeah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://albkosova.tk/
 
noizy jenna mbreter
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbKosova Forum :: Movies & Muzikë :: Tekste këngesh-
Kërce tek: