AlbKosova Forum

www.VetemSport.TK
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 TBC – BMW

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ar2yy
vip
avatar

Numri i postimeve : 55
Join date : 13/02/2009
Location : Kosovë/Drenas

MesazhTitulli: TBC – BMW   Fri Feb 13, 2009 10:59 pm

TBC – BMW
Shkon Rrusta te doktori dhe i ankohet:
- Doktor, po kollitem, teshtij, mezi po marr frymë.
- E pyet doktori:
- A ka pas dikush në familjen tuaj TBC?
- Jo valla, por mixha jem Hasani e ka pas një BMW.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.AlbKosova.TK
 
TBC – BMW
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbKosova Forum :: Bisedë & Argetim :: Humore ose vica-
Kërce tek: