AlbKosova Forum

www.VetemSport.TK
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Nena shpallet fajtore se i jep 3-vjecarit duhan

Shko poshtë 
AutoriMesazh
GenttoGolD
Admin
avatar

Numri i postimeve : 237
Join date : 10/02/2009
Location : Kosovë/Drenas

MesazhTitulli: Nena shpallet fajtore se i jep 3-vjecarit duhan   Thu Feb 19, 2009 1:30 pm

Nena shpallet fajtore se i jep 3-vjecarit duhan

“Një djalë 3-vjeçar ndezi cigaren e parë dhe piu para së ëmës”, thotë gjykata amerikane. Ai është filmuar në telefonin celular nga shoqja e mamasë, Kelly Marie Pocock. Ajo ia ka dërguar punonjësve të shërbimit social videon, të cilët e kanë paditur në gjykatë. Një mikja e saj e kishte vënë re si pinte duhan dhe i tha së ëmës se i dukej sikur pinte prej vitesh. Prokurorja, Jonathan Rees thotë: “Video tregon djalin të vërë një cigare në gojë, ta ndezë me çakmak dhe ta thithë”, thotë ajo. “Dukej sikur djali ishte profesionist dhe nënës së tij, që i qëndronte pranë, nuk i bën përshtypje kjo gjë.

Burimi: Tirana Observer
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Nena shpallet fajtore se i jep 3-vjecarit duhan
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbKosova Forum :: Info & Lajmerime :: Kuriozitete-
Kërce tek: