AlbKosova Forum

www.VetemSport.TK
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Sulmon gruan se shkroi ne “Facebook” se ishte beqare

Shko poshtë 
AutoriMesazh
GenttoGolD
Admin
avatar

Numri i postimeve : 237
Join date : 10/02/2009
Location : Kosovë/Drenas

MesazhTitulli: Sulmon gruan se shkroi ne “Facebook” se ishte beqare   Thu Feb 19, 2009 1:29 pm

Sulmon gruan se shkroi ne “Facebook” se ishte beqare

Një bashkëshort xheloz në Britaninë e Madhe u tërbua kur pa se në adresën e internetit “Facebook”, gruaja e tij shkruante se ishte beqare, dhe jo e martuar. Ai është arrestuar dhe pritet të dënohet. Ata po kalonin një periudhë ndarjeje, dhe rezultati ishte divorci. 41-vjeçari, Edward Richardson, u zemërua keq kur pa se gruaja 26-vjeçare shkruante në “Facebook” se ishte e lirë. Tërbimi i momentit është i rrezikshëm, pasi ai shkoi menjëherë në shtëpinë ku rrinte për ta sulmuar. Kjo është ngjarja e dytë e këtij lloji në Britaninë e Madhe brenda një viti.

Burimi: Tirana Observer
Mbrapsht në krye Shko poshtë
mother of events
Admin
avatar

Numri i postimeve : 29
Join date : 14/02/2009
Age : 25
Location : n'mars

MesazhTitulli: Re: Sulmon gruan se shkroi ne “Facebook” se ishte beqare   Fri Feb 20, 2009 6:01 pm

GenttoGolD shkruajti:
Sulmon gruan se shkroi ne “Facebook” se ishte beqare

Një bashkëshort xheloz në Britaninë e Madhe u tërbua kur pa se në adresën e internetit “Facebook”, gruaja e tij shkruante se ishte beqare, dhe jo e martuar. Ai është arrestuar dhe pritet të dënohet. Ata po kalonin një periudhë ndarjeje, dhe rezultati ishte divorci. 41-vjeçari, Edward Richardson, u zemërua keq kur pa se gruaja 26-vjeçare shkruante në “Facebook” se ishte e lirë. Tërbimi i momentit është i rrezikshëm, pasi ai shkoi menjëherë në shtëpinë ku rrinte për ta sulmuar. Kjo është ngjarja e dytë e këtij lloji në Britaninë e Madhe brenda një viti.

Burimi: Tirana Observer

ta heki edhe une statusin ma mir..huahaua...ishalla po shpetojn silent
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Sulmon gruan se shkroi ne “Facebook” se ishte beqare
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbKosova Forum :: Info & Lajmerime :: Kuriozitete-
Kërce tek: