AlbKosova Forum

www.VetemSport.TK
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Die Kunst des Mordens 2

Shko poshtë 
AutoriMesazh
GenttoGolD
Admin
avatar

Numri i postimeve : 237
Join date : 10/02/2009
Location : Kosovë/Drenas

MesazhTitulli: Die Kunst des Mordens 2   Thu Feb 19, 2009 12:14 pm

Amerika është i habitur nga një seri vrasjesh të tmerrshme. E krimit të ngjashme me ato që ndodhi prapa oqeanit, në kryeqytetin e Francës. Maniak vetë e ka nënshkruar: afër një viktimë të gjejnë gjithmonë një kukull e veshur në një veshje zyrtare e 17 shekuj. Hetimit është besuar agjenti i FBI Nicole Bonne, dhe ajo duhet të vizitojë të dy kontinente: në Francë, Spanjë, në Kubë ...







Shkarko,linku 1
Shkarko,linku 2
Shkarko,linku 3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Die Kunst des Mordens 2
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbKosova Forum :: Shkarkime :: Lojra PC-
Kërce tek: